پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار
عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار

عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار

عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار ، به مواردی گفته میشود که بر روی مدت زمان مورد نیاز برای حمل بار تاثیر گذار باشد.

بهتر است تا پیش از درخواست ماشین از عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار اطلاع داشته باشید تا در حمل بار با مشکل مواجه نشوید .

برای حمل بسیاری از کالا ها نظیر: مواد غذایی ، مواد اولیه ، تره بار و غیره زمان تحویل گرفتن بار در مقصد بسیار مهم است که درصورتی که بار با تاخیر به دست گیرنده برسد خسارتی جبران نشدنی به بار و یا کسب و کار شما وارد میشود.

مدت زمان حمل بار به عوامل مختلفی مانند:

  • نوع ماشین باری
  • محل دقیق بارگیری و تخلیه
  • نوع بار
  • وزن بار
  • حجم بار
  • زمان بارگیری

 

بستگی دارد که در ادامه به صورت کامل تمامی عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار بررسی میشود تا شمارا برای حمل باری بی دغده کمک کنیم.

در صورتی که به دنبال حمل باری بدون نگرانی و دغدغه هستید ابتدا باید باربری مطمئن شهر خود پیدا کنید تا بتوانید با اطمینان خاطر کامل از خدمات باربری استفاده کنید.

نوع ماشین باری

یکی از مهم ترین عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار نوع ماشین باری است ، که باعث میشود تا برروی مدت زمان حمل بار تاثیر داشته باشد.

ابتدا باتوجه به وزن و حجم کالا خود میبایست ماشین باری مناسب کالا خود را انتخاب کنید. هر کدام از ماشین های باری موجود در کشور از توان بارگیری و سرعت متفاوتی برخوردار هستند.

سریع ترین ماشین حمل بار در حمل و نقل های بین شهری نیسان وانت است که نهایت توان بارگیری وزن باری به اندازه 2200 کیلو گرم را دارد.

نیسان وانت های مختلفی در سراسر کشور وجود دارد که برای اطلاع از نیسان وانت های موجود پیشنهاد میشود تا مقاله انواع نیسان وانت را مطالعه کنید و یا با شماره تلفن 02188520204 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان با تجربه ما ارتباط برقرار کنید.

 

عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار

محل دقیق بارگیری و تخلیه

محل دقیق بارگیری در زمان درخواست ماشین حمل بار به باربری اعلام میشود ، در صورتی که خارج از شهر باشد و راننده مجبور به طی کردن مسافت بیشتری باشد هم هزینه حمل بار را افزایش میدهد و هم مدت زمانی که برای تحویل بار در مقصد نیاز است افزایش پیدا میکند.

محل تخلیه بار نیز همانند محل بارگیری قبل از حاضر شدن راننده در مبدا مشخص میشود و در صورتی که محل دقیق تخلیه خارج از شهر باشد هم با هزینه حمل بیشتری روبرو خواهید بود و هم باید انتظار مدت زمان بیشتری را برای تحویل گرفتن بار خود داشته باشید.

برای استفاده از نیسان وانت بین شهری میتوانید به صفحه وانت بار بین شهری مراجعه کنید.

نوع بار

رانندگان ماشین های باری در صورتی که کالای حساسی را بارگیری کنند برای حفظ امنیت بار مجبور به حرکت با سرعت پایین تری هستند تا به بار آسیب وارد نشود.

در فرایند حمل و نقل احتمال وقوع حادثه وجود دارد در نتیجه بهتر است تا برای جبران خسارات احتمالی ، از بیمه باربری استفاده کنید تا با خیالی آسوده حمل بار را انجام دهید.

برای اطلاع از بارنامه و بیمه باربری پیشنهاد میشود مقاله انواع بارنامه و بیمه نامه را مطالئه کنید.

 

عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار

وزن بار

وزن بار یکی از عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار است ، اگر قصد حمل باری با وزن بالا دارید باید انتظار مدت زمان بیشتری را برای دریافت بار در مقصد خود داشته باشید.

هر ماشین باری توان بارگیری مشخصی دارد که درصورت بارگیری وزنی بیشتر از توان ماشین حمل بار با مشکلاتی جدی روبرو خواهید شد.

در صورتی که از تمام ظرفیت ماشین باری استفاده کنید رانندگان با سرعتی کمتر از حد معمول حرکت میکنند ، در نتیجه در صورتی که قصد دریافت بار در کوتاه ترین زمان ممکن را دارید پیشنهاد میشود تا از چند تا ماشین باربری استفاده کنید تا با سرعت بیشتری فرایند حمل بار صورت گیرد.

برای استفاده از خدمات باربری شهرستان به تهران پیشنهاد میشود تا به صفحه نیسان بار شهرستان به تهران مراجعه کنید.

حجم بار

از دیگر عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار ، میشود به حجم بار اشاره کرد که اگر حجم باری بیشتری از ابعاد ماشین باری داشته باشید باعث میشود تا رانندگان با احتیاط بیشتری حرکت کنند.

برای حمل بار با حجم بیشتر از ابعاد اتاق بار ، مجبور به باز گذاشتن در عقب هستید که ممکن است راننده به همین دلیل جریمه شود، در صورت جریمه شدن راننده هزینه آن به عهده صاحب بار می باشد.

 

عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار

زمان بارگیری

زمانی که قصد حمل بار از مبدا کلان شهر ها را داشته باشید به دلیل وجود ترافیک و همچنین وجود محدودیت تردد ماشین های باری سنگین در این شهر ها ، زمان بارگیری تبدیل به یکی از مهم ترین عوامل موثر بر مدت زمان حمل بار میشود.

در صورتی که زمان بارگیری مناسبی را انتخاب نکنید مجبور هستید تا مدت زمان بیشتر را برای دریافت بار در مقصد در نظر بگیرید اما برای صرفه جویی در زمان میتوانید از انواع وانت بار مانند : نیسان وانت استفاده کنید تا زمان کمتری صرف شود.

همچنین اکثر تولیدی ها زمان بارگیری خود را به دیر ترین ساعت های روز انتقال میدهند تا با حجم ترافیک کمتری روبرو باشند و محدودیتی برای تردد ماشین های باری سنگین وجود نداشته باشد.

ماموت بار با پشتیبانی 24 ساعته خود توانسته تا در هر ساعت از شبانه روز توانایی ارائه خدمات داشته باشد ، برای ارتباط با ماموت بار میتوانید به لیست نمایندگی ماموت بار مراجعه کنید و با نزدیک  نمایندگی به شهر خود تماس حاصل فرمایید.

جمع بندی

حمل و نقل و باربری از پیچیدگی و نکات خاصی برخوردار است که نمیشود تمام آنها در یک مقاله بیان کرد برای دریافت راهنمایی بهتر پیشنهاد میشود تا با کارشناسان ماموت بار که بیش از 3 دهه تجربه دارند تماس بگیرید ، 02188520204 دفتر مرکزی ماموت بار.

برای دریافت خدمات باربری بین شهری نیز میتوانید به آموت بار مراجعه کنید.

مقالات مرتبط :

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *