پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار
باربری-نیسان-بار-تهران-به-شهرستان--ماموت-بار

باربری نیسان بار تهران به شهرستان

باربری نیسان بار تهران به شهرستان ، در کلان شهر تهران شاهد انواع باربری ها هستید ، مانند باربری نیسان بار تهران به شهرستان ، باربری نیسان بار داخل تهران و دیگر باربری های موجود.

چندین نوع موسسه حمل و نقل وجود دارد ، اما با این حال یکی از مهم ترین فعالیت ترابری های موجود در تهران ، باربری نیسان بار تهران به شهرستان است که موسسات حمل و نقل زیادی ادعا بر توانایی ارائه خدمات حمل بار تهران به شهرستان را دارند.

برای ارسال بار از تهران به وسیله نیسان وانت به شهرستان ، میتوانید از موسسات ترابری مختلفی استفاده کنید ، اما در صورت انتخاب نادرست باربری با مشکلات جدی روبرو میشوید مانند افزایش کرایه پس از بارگیری ، سرقت کالا ، حوادثی که به دلیل بی تجربه بودن راننده اتفاق می افتد ، نداشتن بیمه نامه و بارنامه و در کل فرایند حمل کالا را به تجربه ای تلخ تبدیل میکنند.

 

تمامی مشکلات ذکر شده به دلیل معتبر نبودن و نداشتن تجربه کافی باربری انتخاب شده توسط شماست.

در کلان شهر تهران تنها تعداد انگشت شماری از باربری های نیسان بار تهران به شهرستان از تجربه و سابقه بالایی برخوردار هستند.

یکی از با تجربه ترین موسسات حمل و نقل تهران به شهرستان ماموت بار است.

شایان ذکر است که ماموت بار 30 سال سابقه مداوم در امر باربری نیسان بار تهران به شهرستان دارد که در میان تولیدی های مختلف و شرکت های موجود در شهرک های صنعتی به خوش سابقه بودن و مورد اعتماد بودن تبدیل شده است.

تهران از آنجایی که بزگترین و پرجمعیت ترین شهر ایران است ، نیاز دارد تا در همه محدوده های غرب ، شرق ، شمال و جنوب شعبات باربری داشته باشد تا هم در هزینه و هم در زمان حمل بار صرفه جویی شود.

 

باربری نیسان بار تهران به شهرستان ماموت بار

 

باربری غرب تهران به شهرستان

غرب تهران مناطق نام آشنا و پر جمعیت زیادی مانند پونک ، ستارخان ، جنت آباد ، شهرک اکباتان ، تهران سر ، آزادی و غیره دارد.

در صورتی که ساکن منطقه غرب تهران باشید و تمایل به استفاده از باربری داشته باشید میتوانید از خدمات حمل و نقل ماموت بار به وسیله نیسان وانت تهران به شهرستان استفاده کنید.

به دلیل تعداد بالای رانندگان نیسان وانت ماموت تنها به یک ساعت زمان لازم است تا ماشین خود را آماده بارگیری در مبدا ببینید و این در حالتی است که با مناسب ترین کرایه ممکن راننده حاضر میشود.

برای باربری نیسان بار تهران به شهرستان انواع نیسان وانت موجود است که برای اطلاعات بیشتر درباره نیسان وانت هم میتوانید با نمایندگی غرب تهران ماموت بار با تلفن 02144255696 تماس بگیرید و از مشاوران ما اطلاعات کسب کنید و هم میتوانید مقاله انواع نیسان وانت را مطالعه کنید.

 

 

باربری-غرب-تهران-به-شهرستان-ماموت-بار

 

باربری شرق تهران به شهرستان

شرق تهران علاوه بر ساکنین زیادی که در مناطق حکیمیه ، والفجر ، مجید آباد ، نارمک ، تهرانپارس ، شهرک کاج و غیره دارد ، محلی برای عبور رانندگان برای رسیدین به شهر های مانند گرمسار ، سمنان ، قائمشهر ، آمل و بابل است.

البته مناطق فیروزکوه و دماوند هم جزء مناطقی در شمال شرقی تهران به حساب می آیند که حتی روزانه انواع ماشین های باری ، نظیر نیسان وانت از مبدا فیروزکوه به سمت مرکز تهران حرکت میکنند.

ماموت بار با تجربه بالایی که کسب کرده حتی اقدام به تاسیس نمایندگی در شرق تهران نموده و در میان باربری های موجود در شرق تهران به شهرستان توانسته بهترین خدمات را ارائه دهد.

با شماره تماس 02177244126 تماس حاصل فرمایید و ماشین مناسب کالا خود را رزرو کنید.

 

باربری-شرق-تهران-به-شهرستان ماموت بار

 

باربری جنوب تهران به شهرستان

جنوب تهران با انواع شهرک های صنعتی مختلف مانند شهرک صنعتی شورآباد ، شهرک صنعتی شمس آباد ، شهرک صنعتی عباس آباد ، شهرک صنعتی خاوران ، شهرک صنعتی قلعه میر و دیگر شهرک های صنعتی موجود باعث شده تا باربری جنوب تهران به شهرستان اهمیت ویژه ای پیدا کند و به یکی از مناطق مهم در باربری نیسان بار تهران به شهرستان تبدیل شود.

برای استفاده از خدمات شعبه جنوب تهران ماموت بار با شماره تلفن 02155537323 تماس حاصل فرمایید و از طریق کارشناسان با تجربه ما نیسان وانت خود را برای باربری جنوب تهران به شهرستان رزرو کنید.

 

باربری-جنوب-تهران- به-شهرستان ماموت بار

باربری شمال تهران به شهرستان

برای ارسال بار از شمال تهران به شهرستان از مناطقی مانند تجریش ، نیاوران ، ولنجک ، سعادت آباد و الهیه به شهرستان میتوانید از خدمات شعبه شمال تهران ماموت بار استفاده کنید به صورت تخصصی باربری نیسان بار تهران به شهرستان کار میکنند.

یکی از مهم ترین ماشین هایی که در حمل بار از تهران به شهرستان مورد استفاده قرار میگیرد نیسان وانت است. علاوه بر نیسان وانت تهران به شهرستان انواع مختلف ماشین های باری وجود دارد که برای اطلاع از ویژگی های این ماشین های باری میتوانید مقاله انواع ماشین های باری را مطالعه کنید.

نمایندگی شمال تهران ماموت بار با تلفن 0212855361 به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات است.

 

باربری-شمال-تهران- به-شهرستان ماموت بار

 

حمل خرده بار با وانت از تهران به شهرستان

درصورتی که کالایی که قصد ارسالش را دارید کمتر از یک ماشین حمل بار کامل باشد برای صرفه جویی در هزینه ارسال میتوانید از خدمات حمل خرده بار تهران به شهرستان استفاده کنید که به صورت معمول سمت منطقه شوش تهران مستقر هستند.

یکی از معایب حمل خرده بار تهران به شهرستان نسبت به باربری نیسان بار تهران به شهرستان وجود دارد این است که مجبور هستید تا خودتان کالا و محصول مورد نظر را برای باربری ببرید اما اگر از خدمات حمل خرده بار تهران به شهرستان ماموت بار استفاده کنید رانند خود را در محل بارگیری که شما مشخص کرده اید حاضر میکند و اقدام به بارگیری میکند.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی درباره حمل خرده بار میتوانید به مقاله خرده بار مراجعه کنید که توسط ماموت بار تهیه شده است.

 

بهترین زمان درخواست ماشین باری

درصورتی که شما درخواست  ماشین باری دارید بهتر است تا از روز قبل با باربری نیسان بار تهران به شهرستان درتماس باشید و اقدام به رزرو ماشین باری خود کنید.

اما درصورتی که قصد دارید از خدمات ماموت بار استفاده کنید طی حداکثر 1 ساعت هم میتوانید ماشین خود را در مبدا حاضر بخواهید اما با این حال در صورت رزرو کردن ماشین از روز قبل با خیال آسوده میتوانید کالا خود را جابه جا کنید.

هزینه باربری به شهرستان

برای اطلاع از هزینه باربری به شهرستان از مبدا تهران میتوانید با شرکت ها و موسسات حمل و نقل متفاوتی تماس بگیرد و استعلام قیمت بخواهید.

باربری های موجود در تهران که خدمات نیسان بار تهران به شهرستان را ارائه میدهند با توجه به عوامل مختلفی هزینه حمل کالا را اعلام میکنند مانند :

وزن بار

نوع بار

حجم بار

محل دقیق بارگیری

محل دقیق تخلیه

تعداد رانندگان فعال

اصلی ترین عاملی که بر روی هزینه باربری به شهرستان نیسان تاثیر میگذارد تعداد رانندگان فعال یک موسسه حمل کالا است.
در صورتی که باربری تعداد بالایی راننده فعال داشته باشد با هزینه حملی بسیار کم توانایی ارائه خدمات دارد .

ماموت بار در بین تمامی باربری های موجود در سراسر کشور بزگترین ناوگان نیسان بار را دارد که طی 30 سال تجربه توانسته به تعداد 70 هزار راننده فعال برسد و نکته قابل توجه این است که بسیار از شرکت ها و موسسات حمل بار تهران از ناوگان نیسان وانت ماموت بار استفاده میکنند و ماشین را در اختیار شما میگذارند.

بهتر است تا بدون واسطه اضافی از خدمات و ماشین های باری ماموت بار با مناسب ترین هزینه باربری به شهرستان استفاده کنید.
برای اطلاع از آخرین تعرفه ها میتوانید با دفتر مرکزی ماموت بار با شماره تماس 02188520204 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق لیست نمایندگی ماموت بار در  سراسر کشور با نزدیک ترین نماینده به شهر خود تماس بگیرید.

 

هزینه-حمل-باربری- به-شهرستان ماموت بار

 

باربری ارزان به شهرستان

بسیاری از باربری ها برای جلب اطمینان شما از کلمه باربری ارزان و یا ارزان ترین باربری استفاده میکنند.

باربری ارزان به این معناست نیست با پرداخت کمترین هزینه حمل بار به شهرستان بهترین خدمات را دریافت میکنید بلکه در اکثر مواقع با مشکلاتی جدی روبروهستید که باعث میشود چندین برابر تعرفه واقعی پرداخت کنید پس بهتر است تا از شرکت ها و موسسات حمل و نقل معتبر در خواست ماشین کنید و با اطمینان خاطر کامل بار خود را به آنها بسپارید.

ماموت بار یکی از خوش سابقه ترین باربری های موجود در تهران است که با صدور بارنامه و بیمه نامه الکترونیکی دیگر جایی برای بروز مشکل و افزایش کرایه باقی نمی گذارد.

همچنین برای اطلاع کامل از شرایط بارنامه و بیمه نامه میتوانید به مقاله بارنامه و بیمه نامه ماموت بار مراجعه کنید.

بسته بندی لوازم منزل ماموت بار

یکی از عواملی موثر بر سالم تحویل گرفتن لوازم منزل خود در مقصد ، بسته بندی لوازم منزل است.

بسته بندی لوازم منزل بستگی به نوع بار شما متفاوت است.

در صورتی که قصد ارسال مبلمان دارید بهتر است تا با استفاده از نایلون های حباب دار جلوی ضربه دیدن بار خود را بگیرید و همچنین از تاثیر پتو در زمان بارگیری قافل نشوید که بسیار مهم است.

برای بسته بندی ظروف میتوانید از کارتن های محکم موجود استفاده کنید ، برای نمونه کارتن هایی که در زمان واردات  موز وارد کشور میشود و به کارتن موزی معرف است استفاده کنید. درصورتی که وقت کافی و یا مهارت کافی نیز در بسته بندی لوازم منزل ندارید میتوانید از نیرو های خدماتی ماموت بار استفاده کنید.

تمامی این بسته بندی هایی که انجام میشود در صورتی موثر است که ماشین حمل بار خود را درست انتخاب کرده باشید و راننده هم تجربه بالایی داشته باشد زیرا بسته بندی تا حدودی جلوی وارد شدن خسارت را میگیرد و در مابقی موارد بستگی به نوع ماشین و توانایی راننده دارد.

 

بسته-بندی-لوازم-منزل-ماموت-بار

حمل بار به سایر استان های کشور به صورت شبانه روزی

در بسیار از شغل ها در سطح کلان شهر تهران نیاز است تا ماشین های باری از ساعت 12 شب به بعد بارگیری انجام دهند ، حال سوالی که پیش می آید این است که در صورتی که در این ساعت مشکلی پیش آید چگونه به باربری دسترسی داشته باشید؟

ماموت بار 28 نمایندگی فعال در سراسر کشور دارد که از ساعت 8 صبح الی ساعت 17 بعداز ظهر آماده خدمت رسانی هستند.

در زمانی که زمان کاری شعبات ماموت بار به اتمام برسد تمامی تلفن سراسر کشور به دفتر مرکزی ماموت بار که در شهر تهران واقع است متصل میشود و همکاران به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در دفتر مرکزی ماموت بار آماده خدمت رسانی هستند.

دفتر مرکزی ماموت بار به صورت تمام وقت در خدمت است.

شماره تلفن باربری تهران به شهرستان

ماموت بار با وجود 28 نمایندگی لیست از شماره تماس نمایندگان خود در سراسر کشور دارد که برای مشاده شماره تماس های میتوانید به لیست نمایندگی ماموت بار مراجه کنید همچنین شعبه مرکزی ماموت بار با شماره تماس 02188520204 همواره در دسترس شماست.

روند ارسال بار با ماموت بار

روند ارسال بار با ماموت بار به این صورت است که حداقل 1 ساعت قبل از زمان بارگیری با مشاوران ما تماس بگیرید و استعلام تعرفه حمل کالا را بخواهید و در صورتی که ماشین باری را نیاز داشتید  آدرس مبدا و مقصد به همراه شماره تماس فرستنده و گیرنده را اعلام میکنید و در صورت نیاز با اعلام ارزش کالا خود بیمه بار هم برای کالا ی شما در نظر گرفته میشود.
پس از اعلام آمادگی راننده برای بارگیری طبق مشخصات راننده بارنامه صادر میشود با مشخصات کامل شما.

نکته ای که باید در فرایند درخواست ماشین رعایت کنید این است که شماره پلاک نوشته شده در بارنامه و مشخصات فردی راننده را قبل از بارگیری چک کنید و از صحت آن اطمینان حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط :

24 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *