پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار
وانت بار بین شهری

وانت بار بین شهری

برای ارسال بار بین شهری از وانت بار بین شهری استفاده میشود که حداقل مسافتی که ماموت بار برای وانت بار های بین شهری خود در نظر گرفته 120 کیلومتر است.

وانت بار های موجود در کشور مانند :

نیسان وانت ، پیکان وانت ، پراید وانت برای حمل بار مورد استفاده قرار میگیرند.

به صورت کلی اگر وزن باری که قصد حمل آن را دارید کمتر از ظرفیت ماشین های باری خاور باشد بهتر است تا از وانت بار بین شهری استفاده کنید تا هم در زمان کمتر و هم با کرایه حمل بار پایین تری بتوانید عمل باربری بین شهری را توسط وانت بار انجام دهید.

ماشین های پیکان وانت و پراید وانت به دلیل پایین بودن ظرفیت حجم بارگیری و ضعف در قسمت پیشرانه و بدنه ماشین ، برای حمل بار های داخل شهری استفاده میشوند.

مناسب ترین وانت بار بین شهری نیسان وانت است که توانایی بارگیری کالایی با وزن 2200 کیلوگرم را دارد و باعث شده تا این ماشین باری از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار باشد.

باربری ماموت بار با تجربه 30 ساله خود در امر باربری بین شهری با استفاده از نیسان وانت توانسته تا بزرگترین ناوگان نیسان بار و وانت بار کل کشور را در دست داشته باشد.

مبنای تعداد نیسان وانت های موجود در سراسر کشور حمل و نقل ماموت بار است ، ماموت بار تعداد 70 هزار راننده فعال نیسان وانت در سراسر کشور دارد که باعث شده تا در هر منطقه از کشور پهناور ایران که باشید با شما 1 ساعت فاصله داشته باشیم و ظرف حداکثر 1 ساعت ماشین باری در مبدا حاضر و آماده بارگیری باشد.

جهت رزرو باربری نیسان وانت خود میتوانید با دفتر مرکزی ماموت بار با شماره تلفن 02188520204 تماس بگیرید و یا از طریق لیست تماس با ما با نزدیک ترین نمایندگی ماموت بار با شهر خود در ارتباط باشید.

وانت بار بین شهری تهران

وانت بار بین شهری تهران ، یکی از پرتکرار ترین مبدا در میان وانت بار های بین شهری است.

تهران ، لقب بزرگترین و پرجمعیت ترین استان ایران را به خود اختصاص داده  که باعث شده تا هیچ زمانی ارتباط تهران با سایر شهر های کشور قطع نشود و همواره وانت بار بین شهری تهران فعال باشد.

در تهران با موسسات و شرکت های حمل و نقل زیادی روبرو هستید که میتوانید از خدمات آنها استفاده کنید ، اما در بین تمامی موسسات تنها ماموت بار است که در تمامی محدوده های شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران نمایندگی فعال دارد و در کمترین زمان ممکن میتواند وانت بار مناسب بار شما را به جهت حمل بار بین شهری در اختیارتان قرار دهد.

وانت بار بین شهری تهران

وانت بار بین شهری اصفهان

اصفهان یکی از استان های کشور است که تعداد بالایی از شهرک های صنعتی کشور مانند: شهرک صنعتی بزرگ اصفهان، شهرک صنعتی جی، شهرک صنعتی خمینی شهر در این استان وجود دارند که روزانه انواع بار و محصولات تولید شده را به سایر شهر ها توسط وانت بار بین شهری اصفهان ارسال میشود.

ماموت بار با ایجاد نمایندگی در این استان توانسته تا به طور کامل نیاز وانت بار بین شهری اصفهان را برطرف کند و در هرساعت از شبانه روز این ماشین باری ارزشمند را در اختیار شما قرار دهد.

برای اطلاع از نحوه باربری بین شهری اصفهان با شماره تماس 09133249924 تماس بگیرید و با مشاوران با تجربه ما در ارتباط باشید.

وانت بار بین شهری اصفهان

نرخ کرایه وانت بار بین شهری اصفهان

بیشترین تعداد رانندگان در بین تمامی استان های کشور در اصفهان حاضر هستند و به دلیل دسترسی ماموت بار به نیسان وانت های برگشتی در این استان توانسته تا با مناسب ترین تعرفه ممکن و با بهترین خدمات وانت بار بین شهری اصفهان را در اختیار شما
قرار دهد.

برای اطلاع از نرخ کرایه میتوانید مقاله کرایه نیسان وانت را مطالعه کنید.

وانت بار بین شهری اهواز

وانت بار بین شهری اهواز

شهر اهواز که به بنادر امام خمینی و ماهشهر نزدیک است همواره منطقه مناسبی برای نگهداری از کالا ها و محصولات وارد شده به کشور است.

واردکنندگان کالا با استفاده از وانت بار بین شهری اهواز محصولات خود را به دست ساکنین سایر استان ها میرسانند.

رانندگان ماشین های باری وانت اغلب در شهر اهواز مستقر هستند تا از بار های موجود در این شهر استفاده کنند و به دیگر شهر ها حرکت کنند.

در شهر اهواز به دلیل وجود انواع محصولات قاچاق جابجایی بار از این شهر تفاوت هایی دارد که باعث شده تا رانندگان با احتیاط بیشتری شروع به بارگیری کنند ، و برای حمل لوازم و کالا های وارداتی نیاز به برگه سبز گمرک است.

به دلیل آب و هوای گرم و شرجی اهواز اکثر بارگیری ها بعدازظهر و در ساعت هایی که دمای هوا پایین تر است صورت میگیرد.

برای استفاده از خدمات باربری و وانت بار بین شهری اهواز میتوانید با شماره تلفن های 09165444537 و یا 09163837331 تماس بگیرید.

حمل بار وسایل خاص توسط وانت بار بین شهری

برای حمل بار حساس توسط وانت بار بین شهری لازم است تا قبل از اعتماد کردن و استفاده از موسسات متفرقه ، به خوبی تحقیق کنید و مطمئن ترین باربری موجود شهر خود را پیدا کنید. بسیاری از موسسه های موجود در شهر ها و شهرستان از تجربه کافی در حمل بار با وانت بار بین شهری برخوردار نیستند که باعث میشود تا خسارتی جبران نشدنی به کالای شما وارد شود.

ماموت بار یکی از معتبر ترین و با سابقه ترین موسسه حمل و نقل است که علاوه برتجربه بالایی که دارد توانسته تا شرایطی را فراهم کند تا در صورت نیاز بتوانید از امکانات بیمه معتبر ماموت بار نیز استفاده کنید تا در صورت بروز حادثه شرکت بیمه جبران خسارت کند.

برای اطلاع کامل از شرایط بیمه نامه میتوانید مقاله انواع بارنامه و بیمه نامه ماموت بار را مطالعه کنید.

وانت بار بین شهری

نرخ کرایه وانت بار براساس کیلومتر

تعرفه وانت بار در گروه حمل و نقل ماموت بار، برحسب کیلومتر مبدا تا مقصد و با توجه به نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود. همچنین ویژگی های بار مانند نوع بار، حجم و وزن بار، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، نوع نیسان بار و تجهیزات آن، زمان و فصل باربری، فوریت در باربری و نیروی مورد استفاده در حمل بار بر نرخ کرایه وانت بار تاثیرگذار است. استفاده از بیمه نامه با درخواست مشتری و با توجه به ارزش کالا نیز موجب افزایش هزینه باربری خواهد شد.

مجموعه ماموت بار، به عنوان نخستین ناوگان سبک بار در ایران با ایجاد شبکه ای گسترده از رانندگان و نمایندگان در سراسر کشور، همواره می کوشد بهترین خدمات باربری بین شهری را با پایین نرخ کرایه وانت بار به مشتریان گرامی ارائه دهد.

لیست وانت بار مجاز برای باربری بین شهری

حمل انواع بار بین شهری با وانت بار یکی از رایج‌ترین روش‌های باربری است. وانت بار، یک نوع ماشین باربری است که برای حمل بارهای کوچک و متوسط به کار می‌رود، برای مثال با نیسان بار که یکی از انواع وانت بار بین شهری است می توان تا حدود 2 تن بار را جابجا کرد. بر همین اساس بسیاری از متقاضیان باربری برای حمل بارهای خود از وانت بار استفاده می‌کنند؛ زیرا این ماشین باربری دارای انعطاف پذیری بالا، هزینه کمتر و قابلیت تحمل بار بیشتری نسبت به ماشین های باربری بزرگ تر مانند کامیون است.

برای حمل بار بین شهری با انواع وانت بار، ابتدا باید یک وانت بار مجاز و مناسب با ظرفیت و نوع بار موردنظر پیدا کرد. در باربری ماموت بار تمام ویژگی های لازم برای حمل بار با وانت بار وجود دارد و امکان باربری بین شهری برای تمام متقاضیان بار با بهره مندی از خدمات ویژه مانند بارنامه هوشمند و صدور بیمه نامه معتبر برای افزایش ایمنی بار فراهم شده است.    

لازم به ذکر است که در هنگام استفاده از وانت بار بین شهری برای اطمینان از سلامت بار، باید از وانت بار مجاز و مجهز و رانندگان حرفه ‌ای استفاده کرد که این مورد نیز در گروه حمل و نقل ماموت بار با داشتن نیروهای با تجربه و انواع وانت بار با تجهیزات لازم به صورت استاندارد رعایت می شود.

از میان لیست وانت بارهای مجاز در باربری ماموت بار می توان به انواع وانت بار مانند نیسان بار که دارای مجوز هستند، اشاره کرد که به صورت مسقف، یخچالدار و روباز با تجهیزات لازم برای حمل انواع بارهای سبک و سنگین همانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل محصولات صنعتی و تولیدی، حمل محصولات کشاورزی و دامداری کاربرد دارد.

حمل بشکه مواد توسط وانت بار بین شهری

یکی از انواع بار هایی که توسط وانت بار بین شهری حمل میشود بشکه مواد هایی است که توسط شرکت های صنعتی مختلف تولید میشود و توسط وانت بار های بین شهری حمل میشود.
 
برای حمل بشکه مواد بهتراست تا از نیسان وانت های دیزل استفاده کنید، تا ظرفیت بیشتری را نسبت به سایر نیسان ها بارگیری کنند.

نیسان وانت های دیزل با نداشتن کپسول گاز فضای بیشتری را به جهت بارگیری در اختیار شما قرار میدهند که باعث میشود تا تعداد بیشتری از بشکه مواد داخل نیسان وانت جا بگیرد.

برای بارگیری بشکه مواد داشتن طناب نیز الزامی است تا به خوبی بار مهار شود و در طول مسیر بشکه مواد ثابت بماند، خوشبختانه تمامی رانندگان نیسان وانت ماموت بار به طناب برای مهار بار مجهز هستند.

برای استفاده از خدمات وانت بار بین شهری ماموت بار به صورت شبانه روز میتوانید با دفتر مرکزی ماموت بار با کلیک بر روی لینک زیر در تماس باشید.