پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار
باربری-نیسان-بار-بوشهر-ماموت-بار

باربری نیسان بار بوشهر

باربری نیسان بار بوشهر یکی از استان های جنوبی کشور است که به مرکزیت شهر بوشهر و در جنوب کشور واقع شده است. این استان به دلیل داشتن بنادر مختلافی مانند بندر گناوه، دیلم، امام حسن، ریگ و دیگر بنادر استان بوشهر به یکی از راه های واردات کشور تبدیل شده است. این استان از 9 شهرستان با نام های بوشهر، کنگان، گناوه، دیلم، جم، دیر، دشتی، دشتستان، تنگستان متشکل شده که هر کدام از این شهرستان ها از نظر اقتصادی از اهمیتی ویژه ای برخوردار هستند. وجود بنادر ذکر شده در این شهرستان ها با عث شده تا بخشی از کالا های  وارداتی کشور از این راه و با استفاده از لنج وارد کشور شود اما تنها وارد شدن کالا به کشور ملاک نیست بلکه انتقال آن به سایر شهر ها نیز موزلی جدی بوده که باعث شده وارد کنندگان با کمبود رانندگان و ماشین های باری مواجه شوند. این مشکلات باعث شد تا ساکنین استان بوشهر به فکر ایجاد باربری بوشهر باشند، اما به دلیل نداشتن تجربه در امر باربری نتوانستد این عمل را به درستی انجام دهند. موسسه حمل و نقل ماموت بار با تجربه و سابقه 30 ساله خود در حمل کالا تصمیم به ایجاد شعبه در این استان نموده و به طور کامل نیاز وارد کنندگان کالا را به جهت پخش در کشور برطرف کرده است.

مطالب مرتبط  لیست شهرک صنعتی های استان بوشهر

 

 

باربری-بوشهر-ماموت-بار

 

باربری نیسان بوشهر

 

نیسان یکی از ماشین هایی است، که همواره به جهت ارسال بار های مختلف از قدیم تا به امروز استفاده شده و از این به بعد نیز استفاده میشود. این ماشین باری با سرعت و توان بارگیری که دارد اولین گزینه ارسال بار های سبک محسوب میشود.

حمل و نقل ماموت بار به طور تخصصی در زمینه باربری نیسان بوشهر فعالیت میکند و توانسته با تعداد 70 هزار نفری رانندگان نیسان خود، به پوشش استان بوشهر و همچنین سراسر کشور برسد و خود در دسته یکی از موفق ترین باربری نیسان بوشهر قرار دهد.

حمل نقل ماموت بار توانسته تا در هر زمانی که نیاز به ماشین نیسان داشته باشید ظرف حداکثر 1 ساعت در اختیار شما قرار دهد و فقط کافی است با شماره تماس 09172038090 شعبه ماموت بار در استان بوشهر تماس حاصل فرمایید و ماشین خود را رزرو کنید.

 

 

 

باربری-نسیان-بوشهر-ماموت-بار

باربری گناوه

گناوه یکی از شهر های مهم استان بوشهر به حساب می آید که با وجود بندر گناوه در این شهر روزانه انواع محصولات مختلف مانند  لوازم برقی خانگی و صنعتی و دیگر لوازم وارد این شهر میشود.

که نسبت به سایر شهر های استان بوشهر نیاز به باربری در این شهر بیشتر است و روزانه انواع ماشین های باری از گناوه به سایر استان ها ارسال میشود.

باربری گناوه به تهران

یکی از مسیر هایی که در باربری گناوه زیاد مورد استفاده قرار میگرد مسیر گناوه به تهران است. اکثر مغازه های فروش لوازم خانگی واقع در تهران محصولات خودشان را از شهر گناوه خرید میکنند و از طریق باربری گناوه به تهران به شهر خود منتقل میکنند.

به دلیل وجود بار های قاچاق در این شهر باربری گناوه به تهران با شرایط خاصی مواجه است و برای ارسال بار باید دارای مجوز های رسمی جهت عبور ماشین های باری از پلیس راه باشید در غیر این صورت عمل ارسال بار صورت نمیگیرد.

جهت اطلاع از مجوز های مورد نیاز با واحد پشتیبانی تیم ماموت بار با شماره تماس 09172038090 در ارتباط باشید.
مسافت گناوه به تهران
باربری گناوه به تهران به مدت زمانی یک روزه برای ماشین باری نیسان  نیاز دارد و این زمان به دلیل 1039 کیلومتر بودن مسافت گناوه به تهران است که شاخصه های مهمی باعث میشود تا این تعداد ساعت مستلزم تغییر شود مانند:

 

  1. زمان بارگیری
  2. محل دقیق بارگیری و تخلیه
  3. وزن بار
  4. حجم بار

 

باربری-گناوه-ماموت-بار

 

باربری بوشهر به اصفهان

 

اصفهان از جمله استان های کشور با مرکزیت شهر اصفهان است که روزانه تولید کالا های مختلفی دارد که برای تولید این نوع محصولات به مواد های اولیه ای نیاز است.

که از طریق واردات به دست تولید کنندگان میرسد این واردات از طریق استان های جنوبی کشور از جمله استان بوشهر صورت میگیرد.

برای استفاده تولید کنندگان اصفهانی باید شرکت حمل باری وجود داشته باشد تا بتواند از بوشهر به اصفهان ارسال بار داشته باشد و باعث ادامه داشتن تولیدی ها باشد. باربری های بوشهر به اصفهان روزانه ماشین های باری مختلافی را به مقصد اصفهان ارسال میکنند.

اما بیشترین ماشین که برای این امر استفاده میشود ماشین نیسان است.

در میان باربری های موجود در بوشهر، باربری نیسان بار بوشهر ماموت بار تنها شرکت حمل بار است که تعداد 70 هزار نفری را برای ناوگان نیسان خود در نظر گرفته و توانسته به طور کامل نیاز به ماشین نیسان را برطرف کند و با مناسب ترین قیمت ممکن خدمات خود را ارائه میدهد.

 

باربری اصفهان به بوشهر

 

باربری نیسان بار بوشهر به منظور ارسال بار از اصفهان به بوشهر نیز میتوانید از خدمات باربری اصفهان ماموت بار و رانندگان برگشتی ماموت بار که نسبت به مابقی موسسات باربری اصفهان به بوشهر قیمت مناسب تری دارند استفاده کنید.

بار های خود را به مقصد خود، بوشهر برسانید این گونه ماشین ها به نیسان ختم نمیشود و میتوانید از کمترین ماشین ما نیسان تا بزرگ ترین ماشین ها مانند 911، خاور، تک، جفت و تریلی های ناوگان ماموت بار استفاده کنید.

 

حمل بار خرده بار بوشهر

 

تمام ماشین هایی که از سمت بوشهر به سایر شهر های کشور ارسال میشود به صورت دربست هستند اما اگر در این میان بار شما به اندازه یک ماشین باری کامل نباشه برای صرفه جویی در هزینه های حمل میتوانید از ماشین های خرده بار ماموت بار استفاده کنید.

خرده بار به معنای این است که رانندگان علاوه بر بار شما وسایل دیگری نیز در قسمت بار قرار میدهند. این عمل باعث میشود تا امنیت بار کمتر شود.

اما با در نظر گرفتن سابقه رانندگان باربری نیسان بار بوشهر ماموت بار، دیگر نگرانی به جهت حمل کالا باقی نمی ماند و میتوانید با خیال آسوده بار خود را به رانندگان ماموت بار بسپارید.

 

باربری بوشهر به تبریز

به دلیل فاصله 1494 کیلومتری بوشهر تا تبریز همواره صاحبان بار نگرانی بابت امنیت بار خود به دلیل بالا بودن مسافت بوشهر به تبریز و خسارت های احتمالی را در مسیر دارند، اما موسسه حمل و نقل ماموت بار برای جبران خسارت های احتمالی باربری بوشهر به تبریز شرایطی را فراهم کرده است.

که صاحبان بار میتوانند از بیمه رسمی ماموت بار استفاده کنند و بار خود را در برابر حوادث احتمالی بیمه کنند تا در صورت بروز حادثه بتوانند خسارت خود را از شرکت بیمه دریافت کنند.

لازم به ذکر است که بار های باربری نیسان بار بوشهر تحت پوشش رسمی شرکت بیمه بوده و ماموت بار نسبت به باربری های بوشهر از بیمه معتبری  استفاده میکند.وجود شعبه تبریز ماموت بار باعث شده تا دیگر نگرانی بابت باربری تبریز باقی نماند.

 

 

باربری-بوشهر-به-شهرستان-ماموت-بار

 

اتحادیه باربری بوشهر

 

در هر یک از 31 استان کشور ایران اتحادیه باربری به منظور نظم بخشیدن و کنترل خدمات باربری وجود دارد که خوش نام بودن در میان اتحادیه های باربری از شاخصه های موفق بودن یک شرکت باربری محسوب میشود.

باربری نیسان بار بوشهر حمل و نقل ماموت بار با سابقه 30 ساله خود و داشتن شعبات متعدد در هر استان توانسته به یکی از خوش نام ها در میان باربری ها قرار بگیرد و در اتحادیه باربری بوشهر نیز ماموت بار جزء دسته مورد اعتماد ترین باربری های موجود قرار گرفته است.

 

جمع بندی خدمات حمل بار ماموت بار در بوشهر

 

ارسال بار از استان بوشهر با توجه به وجود بار های قاچاق با شرایط خاصی انجام میشود و بهتر است قبل از ارسال بار با تیم پشتیبانی باربری نیسان بار بوشهر ماموت بار در تماس باشید و از تجربیات ما بهره مند شوید و بدون هیچ گونه نگرانی بار خود را جا به جا کنید.

در صورت نیاز میتوانید از بزرگترین ناوگان نیسان بار بوشهر که تحت کنترل ماموت بار است استفاده کنید.

مقالات مرتبط :

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *