پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار
باربری نیسان بار مشهد

باربری نیسان بار مشهد

با توجه به وسعت شهر مشهد در بین مابقی شهر های کشور باعث شده تا بعد از تهران به پهناور ترین شهر ایران تبدیل شود ، و یکی از بزرگترین پایانه های باربری ایران در این شهر واقع شده است که باربری نیسان بار مشهد نیز توسط از طریق این پایانه انجام میگیرید.

استان خراسان رضوی شامل شهر های مهمی مانند مشهد ، گلبهار ، نیشابور ، قوچان ، سبزوار ، تربت حیدریه ، تربت جام ، گناباد و کاشمر دارد که هرکدام از این شهر ها چه از نظر توریستی و چه از نظر صنعت باعث رشد و پیشرفت این استان شده است.

شهر های مهم خراسان رضوی باعث شده اند تا شهرک های صنعتی مختلفی نظیر شهرک صنعتی توس مشهد ، شهرک صنعتی خیام نیشابوری ، شهرک صنعتی تربت جام ، شهرک صنعتی تربت حیدریه 1 و 2 به وجود بیایند که این شهرک های صنعتی باعث شده تا یکی از بزرگترین پایانه های باربری نیسان بار مشهد تشکیل و شروع به  فعالیت کند.

شهر مشهد ، یک فردوگاه بین المللی ، یک ایستگاه راه آهن و سه پایانه دیگر نیز دارد. تمامی این امکانات و مکان های ذکر شده باعث شده تا باربری نیسان بار مشهد از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.

موسسات حمل و نقل که در پایانه مستقر هستند تلاش میکنند تا بتوانند نیاز به ماشین های باری را در این شهر برطرف کنند که در این میان ماموت بار جزء با سابقه ترین باربری مشهد به حساب می آید که توانسته با سابقه 30 ساله خود به راحتی ماشین های باری مختلف را در اختیار شرکت های تولیدی و مردمانی که قصد ارسال لوازم منزل دارند قرار دهد.

 

 

باربری مشهد به شهرستان

 

اکثر تولید کنندگان کالا تلاش میکنند تا محصولاتی را که تولید کرده اند به دست دیگر هموطنان برسانند تا کسب و کار خود را رونق بدهند.

برای ارسال بار از مشهد به شهرستان میتوان از باربری نیسان بار مشهد استفاده کرد که تعدادشان هم کم نیست.

تعداد بالای موسسات حمل و نقل این امکان را به درخواست کنندگان ماشین های باری میدهد تا بتوانند خدمات باربری های مختلف را با یکدگیر مقایسه کنند و در نهایت بهترین شرکت و مورد اعتماد ترین شرکت را برای حمل کالای خود انتخاب کنند.

ماموت بار توانسته در این راه در بین صاحبان تولیدی های مختلف از اعتماد خوبی برخوردار باشد و این موضوع تنها به دلیل سابقه طولانی ماموت بار در این راه است که پس از سی سال فعالیت در این زمینه توانسته تا به پوشش سراسری کشور دست پیدا کند.

توانایی ماموت بار در باربری نیسان بار مشهد باعث شده تا به اولین گزینه برای حمل کالا تبدیل شود و نه تنها در باربری مشهد توانایی ارائه خدمات دارد بلکه برای شهر دیگر نیز توانایی خود را ثابت کرده مانند باربری نیشابور و باربری تربت حیدریه.

 

 

باربری نیسان بار مشهد

باربری مشهد به تهران

 

پایتخت ایران همواره مقصد تمامی باربری های شهر های مختلف بوده که مشهد هم از این لیست خارج نیست.

دلیل ارسال بار های مختلف به تهران این است که در تهران انواع باربری ها با ماشین های مختلف وجود دارد که در بیشتر مواقع تنها راه ارسال بار فرستادن آن به شهر تهران است که باعث شده در روز انواع ماشین های باری در مسیر مشهد به تهران و بلعکس دیده شود که تماما نشان دهنده ارزش و اهمیت ارسال بار مشهد به تهران است.

شرکت حمل و نقل ماموت بار با داشتن دفاتر مختلف علاوه بر شهر مشهد توانسته تا به تهران هم ارسال بار داشته باشد.

برای استفاده از نیسان وانت های موجود در تهران ، میتوانید به مقاله باربری نیسان بار تهران مراجعه کنید.

 

 

باربری نیسان بار مشهد

 

 

حمل خرده بار مشهد به تهران

در صورت داشتن باری کمتر از ظرفیت ماشین های باری پیشنهاد می شود تا از ماشین های حمل خرده بار مشهد به تهران استفاده کنید.

به صورت کلی برای ارسال خرده بار از مشهد به تهران مجبور هستید تا خودتان بار را برای باربری ببرید تا عمل ارسال بار انجام شود ، اما در این بین تنها حمل نقل ماموت بار است که برای حمل خرده بار مشهد به تهران به گونه دیگری عمل میکند.

روند کاری ماموت بار به این گونه است که رانندگان ماموت بار خود در محلی که شما تعیین کنید حاضر میکنند و ارسال بار را انجام میدهند و همچنین در هر آدرسی که شما تعیین کنید تخلیه کالا را انجام میدهند.

برای استفاده از این خدمات با شماره تماس 09154949436 تماس حاصل فرمایید و ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید.

 

ارسال بار مشهد به ساری

 

ساری که یکی از شلوغ ترین شهر های شمالی کشور به حساب می آید که همواره با مشهد در ارتباط است و در طول روز ماشین های باری گوناگونی از مشهد به سمت ساری حرکت میکنند.

در فصل تره بار اکثر رانندگان به ویژه رانندگان نیسان وانت تمایل دارند تا خودشان را به شهر ساری برسانند و از بار های موجود در این شهر استفاده کنند.

به دلیل استفاده ماموت بار از رانندگان برگشتی برای این شهر شما میتوانید مناسب ترین تعرفه های حمل بار را با ماشین باری نیسان وانت از ماموت بار بخواهید.

برای اطلاع از قیمت باربری مشهد به ساری میتوانید با شماره تلفن 05137608071 تماس حاصل فرمایید.

 

 

باربری نیسان بار مشهد

 

 

مسافت مشهد به ساری

برای ارسال بار از مشهد به ساری با 2 مسیر روبرو هستید یک مسیر با مسافت بیشتر که حدود 740 کیلو متر است و از شهر های سبزوار ، شاهرود و دامغان برای رسیدن به ساری میگذرد.

مسیر دیگر که 716 کیلو متر است، با وجود اینکه از نظر کیلومتر مسافت کمتری طی میشود اما مدت زمان بیشتری نیاز است تا از مشهد به ساری برسد و باید مدت زمانی 11 الی 12 ساعت را برای ارسال بار در نظر داشته باشید که نسبت به مسیر دیگر مدت زمانی بیشتر محسوب میشود.

این نکته را در نظر داشته باشید که ماشین های حمل بار به نسبت ماشین های سواری با سرعت کمتری حرکت میکنند که باعث میشود تا ارسال بار مدت زمان بیشتری طول بکشد همچنین عوامل مختلفی بر روی مدت زمان ارسال بار تاثیر میگذارد مانند:

  • زمان بارگیری
  • زمان تخلیه
  • وزن بار
  • حجم بار
  • محل دقیق بارگیری
  • محل دقیق تخلیه

همچنین اطلاعات تکمیلی در رابطه با حمل بار را میتوانید در مقاله عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار دریافت کنید.

 

باربری مشهد به اهواز

 

باربری مشهد به اهواز ، به دلیل وجود 2 بندر مهم در استان خوزستان با نام های بندرامام خمینی و بندر ماهشهر از اهمیت بسیاری برخوردار است.

اکثر محصولات برای صادرات ابتدا به مرکز این استان یعنی شهر اهواز فرستاده میشوند تا اقدامات اداری و قانونی صادرات انجام شود ، سپس توسط کشتی های موجود و از طریق بنادر مهم این استان عمل صادرات به دیگر کشور ها صورت میگیرد.

اولین اقدام صادرات کالا از مشهد فرستادن بار به استان خوزستان و شهر اهواز است.

در فرایند ارسال بار از مشهد به اهواز باید از ماشین مناسبی به جهت حمل کالا استفاده زیرا مسافتی هزار و ششصد کیلو متری در پیش دارید که در صورت مناسب نبودن ماشین باری ممکن است که به کالا خسارت وارد شود و از ارزش کالا کاسته شود ، همچنین به دلیل بالا بودن مسافت ، رانندگان باید تجربه بالایی داشته باشند تا در این مسیر با مشکل مواجه نشوند.

 

نیسان وانت مشهد

 

یکی از ماشین هایی که در باربری مشهد استفاده میشود وانت نیسان است ، که در میان موسسات حمل بار مشهد از محبوبیت بالاتری نسبت به سایر ماشین های باری و حتی سایر وانت بار ها برخوردار است.

این محبوبیت از جایی شروع میشود که نیسان وانت توانایی بارگیری تا ظرفیت وزنی دو هزار و دویست کیلو گرم را دارد که نسبت به مابقی وانت های موجود بالاترین ظرفیت وزنی محسوب میشود علاوه بر این لقب بزرگترین وانت بار ایران را نیز دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله انواع نیسان وانت را مطالعه کنید.

 

 

باربری نیسان بار مشهد

شماره وانت نیسان مشهد

شرکت حمل و نقل ماموت بزرگترین ناوگان نیسان بار را با تعداد پنجاه هزار نفری رانندگان فعال دارد ، که همین امر باعث شده تا با مناسب ترین قیمت ممکن خدمات حمل بار مشهد را در اختیار شما قرار دهد.

در صورتی که باری با ظرفیت وزنی بیشتر از نیسان دارید هم میتوانید از ماشین های خاور ماموت بار که در پایانه مستقر هستند استفاده نمایید و اگر هم قصد صرفه جویی در هزینه ارسال بار دارید میتوانید از 2 دستگاه نیسان وانت برگشتی ماموت بار استفاده کنید تا با قیمتی کمتر نسبت به خاور ارسال کالا را انجام دهید.

برای استفاده از خدمات نیسان بار مشهد ماموت بار با شماره تماس 09154949436 تماس حاصل فرمایید.

 

آدرس باربری مشهد

اکثر باربری های مشهد در پایانه مشهد مستقر هستند که برای دسترسی حضوری به باربری های موجود میتوانید به آدرس ابتدای جاده قدیم نیشابور پایانه بار شهید خیبری مراجعه فرمایید.

ماموت بار به جهت راحتی هرچه بیشتر رانندگان و شما صاحبان بار، بارنامه های خود را به صورت الکترونیکی صادر میکند و در اختیار شما قرار میدهد.

پیشنهاد میشود برای استفاده از ماشین های سنگین باری به آموت بار مراجعه کنید.

مقالات مرتبط :

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *