پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار
شماره تلفن پایانه بار نیسان تهران ماموت بار

شماره تلفن پایانه بار نیسان تهران

 

 

شماره تلفن پایانه بار نیسان تهران، حمل و نقل ماموت در پایانه به صورت شبانه روزی برای تمامی شهرستانها نیسان برگشتی در اختیار دارد که 02155537323 شماره تلفن پایانه بار نیسان تهران ماموت بار می باشد و شما در هر زمان تماس بگیرید ماشین نیسان در کوتاه ترین زمان هماهنگ می شود و در مبدا شما برای بارگیری آماده می شود و برای تمامی بار هایی که توسط حمل و نقل ماموت بار هماهنگ می شود بارنامه رسمی صادر می شود و در صورت تمایل شما بیمه نیز صادر خواهد شد و هزینه بیمه نسبت به کرایه کل جداست و اگر بیمه بخواهید با توجه به ارزش بار شما به کرایه کل اضافه خواهد شد.

هزینه ارسال بار به شهرستان با نیسان برگشتی بسیار هزنیه کمتری نسبت به ماشینی که برگشتی نباشد دارد و راننده هایی پایانه نیسان بار تهران ماموت بار هماهنگ می کند که خودشان ساکن همان شهرستان هستند و بسیار مسیر را بلد و با تجربه هستند و سال هاست که همین مسیر را رفت و برگشت تردد می کنند.

حمل انواع بار های لوازم صنعتی، لوازم کارگاهی، ماشین آلات صنعتی، کیسه مواد، بشکه مواد، تره بار، مواد غذایی، لوازم خودرو، خشکبار، اثاثیه منزل و غیره توسط پایانه بار نیسان ماموت بار به صورت روزانه برای تمامی شهرستانها ارسال می شود.

 

 

شماره پایانه بار نیسان تهران ماموت بار--

 

شماره تلفن وانت بار تهران

 

حمل و نقل ماموت بار با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمنیه حمل و نقل خدمات ویژه حمل بار با وانت بار و نیسان بار به شهرستان را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.
با 70 هزار راننده فعال و پوشش سراسری نیسان بار و وانت بار در کل کشور خدمات حمل بار به صورت شبانه روزی تمام نمایندگی های حمل و نقل ماموت بار فعالیت می کنند.
شماره تلفن پایانه بار نیسان تهران ماموت بار 02155537323 می باشد و شماره تلفن دفتر مرکزی ماموت بار 02152901 می باشد.

 

 

شماره-تلفن-وانت-بار-تهران-ماموت-بار

 

 

حمل و نقل ماموت بار

 

شما عزیزان برای ارسال بار خود به هر منطقه از این کشور پهناور باید بار خود را به یک باربری بدهید که از سازمان مجوز داشته باشد و قابل اعتماد باشد که در غیر این صورت اتفاق های ناخوشایندی رخ می دهد.
خوشبختانه حمل و نقل ماموت بار با سی سال سابقه در زمنیه حمل و نقل  بهترین خدمات را به شما مشتریان ارائه می دهد که این خدمات شامل این موارد می باشد.

داشتن انواع ماشین سبک و سنگین

هماهنگ کردن ماشین حمل بار در کمتر از یک ساعت

ارسال بار به سراسر کشور با مناسب ترین قیمت

صادر شدن بارنامه و بیمه نامه معتبر

پشتیبانی شبانه روزی

حمل و نقل ماموت بار با ارائه این خدمات بهترین گزینه برای حمل بار شما می باشد و می توانید به صورت شبانه روزی با شماره تلفن پایانه بار نیسان تهران تماس بگیرید.

مقالات مرتبط :

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *