پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار
باربری-نیسان-بار-ارومیه-ماموت-بار

باربری نیسان بار ارومیه

باربری نیسان بار ارومیه همواره مورد استفاده وارد کنندگان کالا های مختلف از جمله وارد کنندگان کالای پارچه بوده که این محصول را از کشور های همسایه ایران مانند ترکیه وارد میکنند.

ارومیه یکی از کلان شهر های ایران محسوب میشود که مرکز استان آذربایجان غربی نیز هست.

این شهر از زمان قدیم در میان مسیر اصلی ارتباطی قفقاز، میان رودان و آسیای صغیر بوده که همین موضوع باعث شده تا باربری های مختلفی در این شهر به وجود بیایند و در میان صاحبان ماشین های باری و مشاغل مختلف ارزش بالایی داشته باشد.

از شهر های مهم این استان میشود به ارومیه، اشنویه، پیرانشهر،تکاب، میاندوآب و سردشت اشاره کرد که هر کدام از این شهر هم به دلیل هم مرز بودن با کشور های دیگر و هم به دلیل وجود شهرک های صنعتی شماره 1 و 2 ارومیه، شهرک صنعتی اشنویه، شهرک صنعتی تکاب، شهرک صنعتی پیرانشهر و دیگر شهرک های صنعتی اشاره کرده که هرکدام باعث افزایش ارزش باربری ارومیه در این استان میشوند.

کشور ایران از طریق استان آذربایجان غربی با کشور های آذربایجان، ترکیه و عراق مرز زمینی دارد که باعث شده تا وارد کنندگان، بار های خود را از این راه وارد کشور کنند و آن را به مرکز این استان یعنی ارومیه برسانند و از طریق باربری نیسان بار ارومیه این محصولات را به سایر شهر های کشور ارسال کنند.

از ماشین هایی که در حمل بار ارومیه استفاده میشود میتوان به انواع نیسان وانت اشاره کرد که هرکدام از ویژگی های خاصی برخوردار هستند که متناسب با کالا خود ، میتوانید ماشین باری مناسب را رزرو کنید.

برای اطلاع از نیسان وانت های موجود میتوانید مقاله انواع نیسان وانت را مطالعه کنید و یا با شماره تلفن 09142406369 تماس حاصل فرمایید.

 

 

باربری-نیسان-بار-ارومیه-ماموت-بار

 

 

وانت حمل بار ارومیه

 

اگر وزن باری کمتر از 2200 کیلو گرم دارید پیشنهاد میکنیم تا از وانت های موجود در ارومیه استفاده کنید زیرا هم با سرعت بیشتری میتوانند بار شما را در مقصد تحویل دهند و هم با هزینه کمتری میتوانید حمل بار از ارومیه را انجام دهید.

وانت های موجود در ارومیه شامل پیکان وانت، پراید وانت و نیسان وانت میشوند.

 

 

وانت نیسان ارومیه

 

در میان وانت های موجود در ارومیه، ماشین باری نیسان نسبت به سایر وانت های موجود از ارزش بالاتری برخوردار است، زیرا هم ظرفیت وزنی بالاتری را بارگیری میکند وهم ابعاد بیشتری را برای بارگیری در اختیار شما قرار میدهد، همچنین برای ماشین های باری نیسان بارنامه صادر میشود که متاسفانه مابقی وانت های موجود فاقد بارنامه میباشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ماشین باری میتوانید از مقاله انواع وانت بار استفاده کنید.

شرکت حمل و نقل ماموت بار با به کارگیری ماشین های برگشتی نیسان توانسته تا با مناسب ترین تعرفه های ممکن، باربری نیسان بار ارومیه ماشین باری نیسان را در اختیار شما قرار دهد.

 

 

 

باربری-وانت-نیسان-اورمیه-ماموت-بار

 

باربری ارومیه به تهران

اکثر واردکنندگان سعی دارند بار خود را به تهران برسانند تا بتوانند هم داخل شهر تهران مورد استفاده تولیدی ها قرار بدهند و هم برای سایر استان های کشور ارسال کنند.

رانندگان برای حمل بار از ارومیه به تهران از شهر های تبریز، زنجان و قزوین عبور میکنند. به دلیل مسافت ارومیه به تهران همواره برای صاحبان نگرانی به جهت آسیب دیدن بار وجود دارد، اما باربری ماموت بار با استفاده از بیمه های معتبر به شما این اطمینان خاطر را میدهد تا در صورت بروز احتمالی حادثه جبران خسارت از سمت بیمه انجام شود.

 

مسافت ارومیه به تهران

فاصله ارومیه به تهران 755 کیلومتر است، این فاصله برای ماشین های سواری 8 الی 9 ساعت است که با سرعت تقریبی 90 کیلومتر بر ساعت حرکت کنند.

ماشین های باری برای حفظ امنیت بار و همچنین به دلیل وزن بار مجبور به حرکت با سرعت پایین تری نسبت به ماشین های سواری هستن که همین موضوع باعث میشود تا حمل بار از ارومیه به تهران زمان بیشتری لازم داشته باشد.

برای دریافت کالا خود از ارومیه به تهران با ماشین باری نیسان باید مدت زمانی 11 ساعته را انتظار داشته باشید.

 

 

کرایه نیسان از ارومیه به تهران

کرایه ماشین باری نیسان از ارومیه به تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند:

  • محل دقیق بارگیری
  • محل دقیق تخلیه
  • وزن بار
  • حجم بار

و دیگر مواردی که ممکن است باعث تغییر کرایه نیسان از ارومیه به تهران شود که تمامی این موارد را میتوانید در مقاله کرایه نیسان وانت مطالعه کنید.

شرکت حمل و نقل ماموت بار با توجه به داشتن تعداد 70 هزار نفری رانندگان نیسان بار توانسته تا مناسب ترین خدمات در حمل بار نیسان به تهران را داشته باشد و در صورت نیاز به ماشین باری نیسان ظرف حداکثر 1 ساعت در اختیار شما قرار میدهد.

 

باربری ارومیه به اصفهان

 

شهرک های صنعتی اصفهان روزانه تولیدی های خود را دارند و برای افزایش و ادامه این تولیدات به مواد های اولیه ای که از طریق واردات تامین میشود نیاز دارند و از طرفی محصولات تولید شده در اصفهان نه تنها در کشور مورد استفاده قرار میگیرد بلکه به خارج از کشور نیز ارسال میشوند.

ارومیه به عنوان گمرکی برای واردات و صادرات محصولات مختلف از ایران به دیگر نقاط محسوب میشود که باعث شده ارتباط ارومیه و اصفهان در هیچ زمانی قطع نشود و همواره ماشین های باری در رفت و آمد بین مسیر ارومیه و اصفهان باشند.

موسسات مختلفی داخل شهر ارومیه هستند که میتوانید از خدمات آنها به جهت باربری ارومیه به اصفهان استفاده کنید اما در این بین تنها شرکت ماموت بار است که با سابقه 30 ساله خود و با داشتن بزرگترین ناوگان نیسان بار کل کشور توانسته تا به پوشش تمامی استان های کشور برسد و نه تنها توانایی ارائه خدمات حمل بار ارومیه به اصفهان دارد بلکه در زمینه باربری اصفهان به ارومیه نیز از معتبر ترین شرکت های حمل و نقل به حساب می آید.

جهت ارسال بار از اصفهان به ارومیه میتوانید با دفتر ماموت بار در اصفهان با شماره تماس 09133249924 در ارتباط باشید.

 

 

باربری-ارومیه-به-تهران-ماموت-بار

 

 

شماره باربری ارومیه

شرکت ماموت بار از جمله شرکت های موفق در ارومیه است که با شرکت های نام آشنا استان آذربایجان غربی از گذشته تا به امروز همکاری های موفق داشته.

شرکت ماموت بار امروزه قوی تر از قبل به صورت شبانه روزی خدمات خود ارائه میدهد و نسبت به گذشته ناوگان نیسان بار خود را چند برابر کرده است.

اگر شما هم نیاز به دریافت بهترین خدمات باربری ارومیه دارید لازم است تا شماره باربری ارومیه را داشته باشید و با شرکت ماموت بار با شماره تماس 09142406369 تماس حاصل فرمایید.

 

خرده بار ارومیه

برای ارسال بار هایی با وزن پایین، بهترین راه استفاده از خدمات خرده بار ارومیه است که باربری های مختلفی این خدمات را ارائه میدهند، اما روند کاری اکثر شرکت های ارسال خرده بار ارومیه به این صورت است که لازم به بردن بار برای باربری توسط خودتون است که باعث میشود هم اتلاف وقت شود هم ممکن است مجبور باشید از شهری به شهر دیگر برای ارسال بار سفر کنید.

شرکت ماموت بار اما با تمامی این شرکت ها فرق دارد و روند کاری متفاوتی را برای خرده بار خود در نظر گرفته.

روند کاری ماموت به این صورت است که تمامی ماشین های ماموت بار در آدرسی که شما تعیین کنید برای بارگیری آماده میشوند و عمل حمل بار را انجام میدهند، همچنین جهت آشنایی بیشتر با ارسال خرده بار میتوایند مقاله خرده بار ماموت بار را مطالعه کنید.

 

 

خرده-بار-ارومیه-ماموت-بار

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *