پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار
باربری نیسان بار ساری

باربری نیسان بار ساری

باربری نیسان بار ساری، شامل موسسات باربری و حمل بار که در پایتخت استان مازندران، شهر ساری مستقر باشند میشود.

وجود این دسته از موسسات در شهر ساری خلاصه نمیشود و تعدادی قابل توجه ای در دیگر شهر های استان مازندران، یعنی شهر های بابل ، آمل ، قائم شهر ، بهشهر ، چالوس ، بابلسر ، نوشهر و غیره تاسیس شده اند تا در کوتاه ترین زمان ممکن انواع ماشین های حمل بار را به جهت باربری ساری در اختیار شما صاحبان کالا قرار دهند.

موسسه ترابری ماموت بار در این میان ، با تاسیس شعبه جدید خود در شهر ساری و به دلیل در دست داشتن بزرگترین ناوگان سبک بار کشور توانسته تا نیاز به ماشین نیسان وانت را به طور کامل در این استان برطرف کند و همواره ماشین های حمل بار خود را در اختیار شهرک های صنعتی آمل ، شهرک صنعتی بهشهر ، شهرک صنعتی پل سفید ، شهرک صنعتی دودانگه ، شهرک صنعتی نکاء، شهرک صنعتی نوشهر ، شهرک صنعتی ساری 1 و 2 قرار دهد.

برای ارتباط با نمایندگی ساری ماموت بار میتوانید با شماره تلفن 09112957582 تماس حاصل فرمایید.

علاوه بر شهرک های صنعتی که تولیداتی نظیر صنایع چوبی ، حصیر بافی ، گلیم بافی ، سفالگری دارند ، وجود محصولات کشاورزی باعث شده تا این شهر به یکی از بزرگترین تولید کنندگان مرکبات و قطب تولید کننده برنج تبدیل شود.

باربری ساری نیسان

باربری نیسان بار ساری یکی از پر استفاده ترین ماشین های مورد نیاز این استان یعنی نیسان وانت را در اختیار صاحبان تولیدی ها قرار میدهد.

امروزه ارائه خدمات ماشین های باری سنگین از جمله ماشین حمل بار تریلی با ضعف زیادی نسبت به قدیم روبرو است که باعث میشود اکثر شرکت های موجود در استان مازندران رو به استفاده از ماشین نیسان وانت بیاوردند.

ماشین باری نیسان وانت با توجه به ظرفیت وزنی و ابعادی که دارد باعث شده تا محصولاتی با وزن کمتر از دوهزار و دویست کیلو گرم توسط این ماشین باری ارسال شود.

همچنین به دلیل سرعت بالای این ماشین نسبت به سایر ماشین های حمل بار ساری ، به کشاورزانی که مرکبات کشور را تامین میکنند کمک میکند تا از خراب شدن و آسیب دیدن بار خود جلوگیری کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن توسط ماموت بار محصولات خود را جا به جا کنند و به دست مشتریان خود برسانند.

حمل و نقل ماموت بار به دلیل داشتن بزرگترین ناوگان سبک بار ایران توانسته تا در هر ساعت از شبانه روز این ماشین مفید را در اختیار شما قرار دهد و همچنین به دلیل تعداد 70 هزار نفری رانندگان نیسان وانت باربری نیسان بار ساری با مناسب ترین قیمت انجام میشود.

برای استفاده از باربری نیسان بار ساری تنها کافیست با شعبه ساری ماموت بار با شماره تلفن 09112957582 تماس حاصل فرمایید تا از خدمات ما بهره مند شوید و با مناسب ترین هزینه ممکن کالا خود را جا به جا کنید.

همچنین در ایران نیسان وانت های مختلفی وجود دارد که برای اطلاع از آن میتوانید به مقاله انواع نیسان وانت مراجعه کنید.

 

باربری نیسان بار ساری

حمل بار ساری به شهرستان

ساری به عنوان قطب تولید کننده برنج و فراورده های دامی به حساب می آید که همواره تولیدات شهر ساری بیشتر از ظرفیت مورد نیاز این شهر است ، که باعث شده تا موسسات باربری نیسان بار ساری رو به حمل کالا به شهرستان بیاورند.

از شهر ها و شهرستان هایی که روزانه در انتظار دریافت بار از ساری هستند میشود به تهران ، اصفهان ، شیراز ، تبریز و غیره اشاره کرد که انواع محصولات کشاورزی و صنعتی را دریافت میکنند.

برای حمل بار ساری به شهرستان از وانت بار بین شهری استفاده میشود.

 

باربری نیسان بار ساری

باربری ساری به تهران

تهران از گذشته تا به امروز جزء یکی از مقصد های پر تکرار در باربری ساری به حساب می آید که به دلیل جمعیت بالای شهر تهران و همچنین نیاز کم نشدنی مردمان شهر تهران به محصولات کشاورزی و صنعتی تولید شده در مرکز استان مازندران باعث شده تا باربری نیسان بار ساری به تهران همواره مورد توجه قرار بگیرد.

همچنین برای حمل بار ساری به شهر های جنوبی کشور رانندگان مجبور به عبور از شهر تهران میباشند که این موضوع باعث شده تا همواره در محور های شمالی کشور شاهد انواع ماشین های باری باشید.

برای ارسال بار از مبدا تهران نیز میتوانید از دفتر مرکزی ماموت بار که در شهر تهران واقع شده است استفاده کنید.

برای ارتباط با باربری تهران میتوانید به مقاله باربری نیسان بار تهران مراجعه کنید.

کرایه حمل بار ساری به تهران

کرایه حمل بار ساری به تهران یک میلیون و صد هزار تومان برای ماشین باری نیسان وانت میباشد ، البته این کرایه در شرایطی دست خوش تغییرات میشود ، مانند:

  1. وزن بار
  2. محل دقیق بارگیری
  3. محل دقیق تخلیه
  4. زمان بارگیری
  5. زمان تخلیه
  6. حجم بار
  7. طرح ترافیک

حمل نقل ماموت بار به دلیل استفاده از بارنامه پلیس راهی برای حمل بار ساری به تهران توانسته تا این اطمینان خاطر را به شما صاحبان کالا بدهد تا هیچ گونه تغییر کرایه ای در مقصد صورت نگیرد و طبق بارنامه صادر شده توسط ماموت بار کرایه برای راننده پرداخت شود و دیگر نگرانی بابت افزایش کرایه حمل بار ساری به تهران باقی نمی ماند.

برای اطلاع دقیق از کرایه حمل بار ساری به تهران و یا دیگر شهر های کشور با پشتیبانان تمام وقت ماموت بار با شماره تماس 09112957582 تماس حاصل فرمایید.

برای آشنایی با بارنامه های موجود مقاله انواع بارنامه و بیمه نامه را مطالئه کنید.

 

باربری نیسان بار ساری

باربری ساری به اصفهان

باربری ساری به اصفهان به دلیل وجود یکی از بزرگ ترین میدان تره بار کشور در شهر اصفهان ، و منطقه دورچه اصفهان از اهمیت بالایی برخوردار است.

اکثر تولیدات کشاورزی ساری ، توسط باربری ساری به اصفهان به این شهر انتقال پیدا میکند تا هم به شهر های جنوبی کشور ارسال شود و هم بتوان داخل انبار های این شهر بدون آسیب دیدگی نگه داری کرد.

در میان باربری های موجود در ساری تنها ماموت بار است که توانسته به بزرگترین ناوگان سبک بار ایران دست پیدا کند و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات باشد.

ماموت بار به دلیل تجربه سی ساله خود در زمینه حمل کالا توانسته تا نیاز باربری ساری به اصفهان را به طور کامل برطرف کند.

برای ارتباط با شعبات مختلف ماموت بار به صفحه نمایندگی ها مراجعه فرمایید.

اتحادیه باربری ساری

در تمامی استان ها به دلیل نظم بخشیدن و ایجاد قوانین واحد برای باربری ها ، اتحادیه باربری به وجود می آید که استان مازندران نیز از این لیست خارج نیست و اتحادیه باربری ساری در این استان تشکیل شده است.

ماموت جزء خوش نام ترین باربری موجود در استان مازندران است که با سابقه سی ساله خود در امر حمل بار ساری توانسته تا همواره یکی از معتبرترین باربری ساری به حساب بیاید و همواره اولین انتخاب صاحبان تولیدی و کشاورزان باشد.

برای استفاده از ناوگان ماشین های سنگین بین شهری میتوانید به آموت بار مراجعه فرمایید.

مقالات مرتبط :

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *