پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار
باربری نیسان بار قم

باربری نیسان بار قم

باربری نیسان بار قم از جمله مشاغل پر رونق این روز ها محسوب میشود که دلیل این رونق نزدیک بودن قم به تهران، و همچنین وجود شهرک های صنعتی مختلف در قم است که روزانه تولیدات متنوعی دارند.

استان قم با مرکزیت شهر قم که در 140 کیلو متری جنوب تهران است به دلیل داشتن مکان های مذهبی لقب پایتخت مذهبی ایران و قطب فرهنگی ایران را گرفته است.

استان قم با داشتن شهر های مهمی مانند قم و سلفچگان توانسته روزانه تعداد زیادی از گردشگران را جذب خود کند.

بسیاری از شرکت های گردشگری از باربری نیسان بار قم به جهت ارسال لوازم و وسایل زائران استفاده میکنند که اکثر این جا به جایی ها توسط ماشین باری نیسان وانت انجام میشود.

نیسان وانت نسبت به دیگر ماشین های باری از سرعت و امنیت بالا تری برخوردار است، سرعت این ماشین باری باعث شده تا زائران در کوتاه ترین زمان ممکن بار خود را در مقصد دریافت کنند.

علاوه بر وجود مسافران در استان قم شهرک های صنعتی موجود در استان قم مانند شهرک صنعتی آی تی، شهرک صنعتی چاپ و نشر، شهرک صنعتی سلفچگان، شهرک صنعتی شکوهیه و شهرک صنعتی محمودآباد با تولیدات روزانه خود باعث شدند تا ماشین های باری مختلفی از جمله نیسان به سراسر کشور ارسال شود.

صاحبان تولیدی در قم از طریق باربری نیسان بار از وانت های موجود در قم استفاده میکنند که ماموت بار با داشتن بیشترین راننده فعال در سراسر کشور توانسته تا در هر ساعت از شبانه روز وانت بار بین شهری را در اختیار شما قرار دهد.

برای رزرو نیسان وانت خود میتوانید با شماره تماس 09191934779 تماس حاصل فرمایید.

 

 

باربری قم به شهرستان

 

روزانه انواع بار ها مانند محصولات کشاورزی و صنعتی به تمام نقاط کشور از مبدا قم ارسال میشود که این ارسال ها توسط باربری قم انجام میشود، اما این نکته را در نظر داشته باشید که بسیاری از باربری های موجود در قم توانایی ارسال بار قم به شهرستان را ندارند.

 

باربری ماموت بار با تکیه بر تجربه 30 ساله خود این اطمینیان خاطر را به شما صاحبان مشاغل میدهد که در هر زمانی که به ماشین باری نیسان نیاز داشته باشید ظرف حداکثر 1 ساعت در اختیار شما قرار میگیرد.

 

ماموت بار در سراسر کشور نمایندگی فعال دارد که کمک میکند تا به پوشش سراسری برسد.

برای اطلاع از شماره تماس نمایندگان ماموت بار میتوانید به صفحه لیست نمایندگی مراجعه فرمایید.

 

 

باربری نیسان بار قم

 

 

باربری قم به تهران

 

تهران به دلیل پایتخت بودن کشور و داشتن بیشترین جمعیت در بین مابقی شهر های کشور به صورت مداوم کالا های مختلفی وارد این کلان شهر میشود، این ارسال بار ها توسط باربری های شهرستان ها انجام میشود.

یکی از شهر هایی که از زمان قدیم تا کنون همواره با پایتخت ایران در ارتباط است شهر قم بوده که این امر توسط موسسات باربری نیسان بار قم به تهران انجام میشود.

وجود باربری قم به تهران باعث شده تا شما همواره ماشین های باری را در مسیر قم به تهران و بعکس مشاهده کنید.

موسسه حمل و نقل ماموت بار با در خدمت گرفتن ماشین های خود برای این مسیر پر رفت و آمد توانسته نیاز ساکنین تهرانی را به محصولات تولید شده در قم به طور کامل برطرف کند.

 

باربری قم به اصفهان

 

اصفهان از دیگر شهر های کشور است که با وجود شهرک های صنعتی مختلفی که در باربری اصفهان نام برده شده، خیلی از افراد آن را با نام یکی از قطب های اقتصادی کشور میداند که ارسال بار به این استان را اهمیت می بخشد.

از باربری های زیادی میتوانید خدمات باربری قم به اصفهان را دریافت کنید اما احتمال داره با قیمت های مختلفی روبرو شید که در میان باربری های موجود مناسب ترین قیمت هارا ماموت بار در اختیار شما قرار میدهد.

برای استفاده از خدمات ماموت بار تنها کافیست با پشتیبانان ما در شعبه قم ماموت بار تماس حاصل فرمایید 09191934779.

 

 

باربری نیسان بار قم

 

مسافت قم به اصفهان

 

برای ارسال بار از قم به اصفهان با 2 مسیر با مسافت های 303 و 275 کیلومتر روبرو هستید مسیر اول (303 کیلومتر) با اینکه مسافت بیشتری دارد اما در مدت زمانی 4 الی 5 ساعته میتوانید بار خود را در اصفهان تحویل بگیرید که نسبت به دیگر راه موجود مدت زمانی کمتری محسوب میشود.

در نظر داشته باشید این مدت زمان برای ارسال بار با ماشین باری نیسان بوده که وزن باری حدود 1 تن بارگیری کرده باشد.

این زمان در شرایطی باعث تغییر میشود مانند محل بارگیری و تخلیه وزن دقیق بار و دیگر عوامل مهم که همه این عوامل را میتوانید در مقاله عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار به طور کامل مطالئه کنید.

 

انواع ماشین های باری

برای حمل بار قم ماشین های مختلفی وجود دارد که هرکدام تفاوت هایی باهم دارند از جمله شاخصه های تفاوت ماشین های باری میشود به ابعاد طول و عرض، ظرفیت وزنی و سرعت اشاره کرد.

ماشین هایی که ماموت بار در اختیار شما قرار میدهد عبارت است از:

  •  نیسان وانت
  •  خاور روباز
  • خاور مسقف
  •  کامیون 911

و دیگر ماشین های باری که برای رزرو هریک از این ماشین ها میتوانید با شعبه ماموت بار که در پایانه قم مستقر است تماس حاصل فرمایید 09191934779.

همچنین پیشنهاد میشود تا برای دریافت اطلاعات تکمیلی درباره وانت های موجود در ایران به مقاله انواع وانت بار مراجعه کنید.

 

 

باربری نیسان بار قم

باربری قم نیسان

یکی از ماشین هایی در تمام کشور برای ارسال بار با وزن 2 تن استفاده میشود ماشین باری نیسان است که شهر قم نیز خارج از این لیست نیست. باربری های مختلفی خدمات ارسال بار با نیسان را ارائه میدهند که نشان دهنده اهمیت این ماشین در بین صاحبان تولیدی و ساکنانی که قصد حمل اثاثیه دارند است.

از این ماشین باری نه تنها برای ارسال لوازم صنعتی تولید شده استفاده میشود بلکه کسانی که قصد ارسال لوازم منزل دارند نیز از این ماشین باری مقاوم استفاده میکنند.

در باربری قم نیسان چند مدل برای این ماشین باری است مانند:

  • دیزل
  • دوگانه دستی
  • دوگانه شرکتی

هر کدوم از این مدل نیسان ها ابعاد مختلفی دارند که در مقاله انواع نیسان وانت به طور کامل میتوانید مطالعه کنید و ماشین مناسب بار خود را انتخاب کنید.

حمل خرده بار از قم

یکی از اصلی ترین خدمات باربری ها، حمل خرده بار از شهر های مختلف است که هر کدام از موسسات باربری به شیوه خودشان این عمل را انجام میدهند.

در ماموت بار بر خلاف مابقی باربری های قم شما لازم نیست بار را برای باربری بیارید، بلکه این رانندگان ما هستند که در آدرسی که شما تعیین می کنید جهت بارگیری حاضر میشوند و شروع به بارگیری میکنند.

این موضوع را در نظر داشته باشید که ارسال خرده بار زمان بیشتری نسبت به ماشین دربست نیاز دارد زیرا که علاوه بر بار شما وسایل دیگری نیز در ماشین راننده قرار دارد که باعث میشود هزینه ارسال بار بسیار کاهش پیدا کنید.

برای رزرو ماشینی برای بار های کم خود میتوانید با شعبه ماموت بار در قم تماس حاصل فرمایید 09191934779.

 

 

باربری نیسان بار قم

 

لیست باربری قم

اگر به دنبال لیست باربری قم باشید با تعداد زیادی از باربری های قم مواجه میشوید که ممکن است انتخاب موسسه مناسب برای باربری نیسان بار قم برای شما دشوار شود.

با توجه به سپردن بار خود به باربری باید از میان این لیست بلند بالا، بهترین باربری نیسان بار قم را انتخاب کنید تا بتوانید با خیالی راحت و با اطمینان خاطر کامل بار خود را به آنها بسپارید.

بهترین باربری قم

لقب بهترین باربری قم را نمیشود به راحتی به هر شرکت حمل باری نسبت داد زیرا که باید شامل ویژگی های خاصی باشید تا بتوان با اطمینان خاطر کامل به آن شرکت اعتماد کرد.

یکی از شرکت هایی که علاوه بر باربری قم در تمام کشور نیز فعالیت دارد ماموت بار است که با ویژگی های خاص و متفاوت خود همچون داشتن بزرگترین ناوگان نیسان بار با بیش از 70 هزار راننده فعال، صدور بیمه نامه معتبر، صدور بارنامه پلیس راهی و توانایی ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه روز توانسته لقب بهترین باربری قم را به خود اختصاص دهد.

برای استفاده از حمل و نقل توسط ماشین های باری سنگین میتوانید از خدمات باربری دی استفاده کنید.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *