باربری ماموت بار

دفتر مرکزی 02152901

پشتیبانی شهرستان 02152901111

باربری گیلان غرب ماموت بار

باربری گیلانغرب

گیلانغرب از شهرستانهای استان کرمانشاه است که جمعیتی بالغ بر 70 هزار نفر دارد . ساکنین این شهر کرد و از ایل کلهر می باشند که دومین ایل بزرگ ایران است . در گیلانغرب تپه های باستانی فراوان و تفرجگاههای طبیعی زیادی می باشد .

شهرستان گیلانغرب از شمال با شهرستانهای دالاهو و سرپل ذهاب ، از غرب با قصر شیرین ، از شرق با اسلام آباد غرب و از جنوب با استان ایلام همسایه است.

باربری گیلانغرب تحت نظارت نمایندگی کرمانشاه باربری ماموت بار انجام می شود و با توجه به جاده های پرپیچ و خم کوهستانی این منطقه نیسان بارها یکی از بهترین خودروهای باربری بین شهری برای این شهرستان می باشند .

باربری ماموت بار بصورت تخصصی حمل بار با نیسان بار و وانت بار را به عهده دارد و در سرتاسر کشور شعبه و نمایندگی فعال دارد . اگر در گیلانغرب یا شهرهای اطراف آن ساکن هستید و قصد ارسال بار به شهرهای دیگر کشور را دارید می توانید از خدمات حمل بار ماموت بار استفاده کنید .

در همه ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل می توانید از ماموت بار درخواست خدمات حمل بار داشته باشید . کافیست با شماره 09183202272 تماس بگیرید .

چرا نیسان بار خودروی باربری مناسبی است ؟

نیسان بارها جزء ماشین هایی هستند که اغلب شرکتهای حمل بار و باربری از آنها استفاده می کنند زیرا این خودرو دارای مزایای فراوانی است که از آن جمله می توان به توان حمل بار آن اشاره کرد .

خودروی نیسان بار توان حمل بارهای تا وزن 2 تن را دارد در حالی که وانت بارهای دیگر نظیر وانت پیکان ، وانت پراید ، آریسان و وانت مزدا زیر یک تن توان حمل بار دارند .

خودروی نیسان بار موتور قوی تری نسبت به سایر وانت بارها دارد و در پیچ و خم های جاده ای و سراشیبی ها قدرت کنترل بیشتری از خود نشان می دهد . از طرف دیگر به وفور از آن تولید می شود و همیشه در دسترس است .

باربری ماموت بار بصورت اختصاصی در زمینه نیسان بار فعالیت می کند و این به دلیل استقبال بی نظیر مشتریان این باربری از خودروی نیسان بار می باشد .

نیسان بارها در مقایسه با سایر وانت بارها حجم بار بیشتری را نیز می توانند در خود جای دهند و در کل خودروی محبوبی به حساب می آیند .

مطلب مرتبط : کرایه نیسان وانت 

باربری گیلانغرب - چرا نیسان مناسب باربری است

باربری گیلانغرب به شهرستان

حمل بار و اثاثیه از هر نوعی از جمله اثاثیه منزل ، محصولات کشاورزی ، تولیدات کارگاهی و کارخانه ای ، مواد غذایی و … توسط باربری ماموت بار انجام می شود . چنانچه قصد ارسال بار از گیلانغرب به شهرهای دیگر را دارید می توانید با باربری ماموت بار تماس بگیرید .

در اسرع وقت نیسان بار درب منزل یا محل کار شما حاضر می شود تا بارگیری انجام شود . اگر برای حمل بار و اثاثیه خود نیاز به خودروی بزرگتری نظیر خاور دارید باز هم ماموت بار می تواند این خدمت را به شما ارائه نماید .

اگر برای کارتن کردن لوازم و اثاثیه خود نیاز به کمک دارید می توانید از کمک کارگران بسته بندی ماموت بار استفاده کنید . تنها کافیست درخواست خود را با اپراتور ماموت بار مطرح کنید تا در اسرع وقت کارگر همراه با لوازم مورد نیاز بسته بندی درب منزل شما حاضر باشد .

بسته بندی این کارگران بصورت اصولی و استاندارد است تا در طی بارگیری ، حمل و تخلیه هیچ اتفاقی برای بارهای شما نیفتد .

حمل خرده بار و کنارباری از گیلانغرب

اگر باری دارید که حجم و وزن چندانی ندارد و نیاز به یک خودروی دربست برای ارسال آن نیست بهتر است از خدمات خرده بار و کنارباری ماموت بار استفاده کنید .

در این نوع خدمت بار شما توسط راننده تحویل گرفته می شود و همراه با سایر بارها به مقصد شهر موردنظر حمل می شود و در مقصد تحویل داده می شود . کرایه این نوع باربری به مراتب از خودروی دربستی کمتر است .

مقاله پیشنهادی : خرده بار چیست؟

باربری گیلانغرب - باربری خرده بار و کنارباری

توصیه ماموت بار به بیمه کردن بارها

باربری ماموت بار برای جلوگیری از خطرات احتمالی همواره توصیه به بیمه نمودن بارها می کند . حق بیمه متناسب با ارزش بار تعیین می شود ولی در هر صورت مبلغ قابل ملاحظه ای نخواهد بود .

چنانچه به دلایل حوادث پیش بینی نشده بار دچار آسیب شود اگر بارها بیمه شده باشند شرکت بیمه موظف به پرداخت خسارت به صاحب بار می باشد .

همانطور که می دانید در باربری بین شهری خصوصا در مسافت های زیاد احتمال بروز حوادثی از قبیل حوادث جاده ای و تصادفات ، رانش زمین ، ریزش کوه ، سیل و … در فصولی از سال وجود دارد پس شرط عقل این است که نسبت به بیمه کردن بارها اقدام کنیم .

در هر صورت باید گفت که بیمه کردن بارها اجباری نیست ولی توصیه ماموت بار به بیمه کردن بارهاست .

ماموت بار ، انتخابش کن هر بار

به جرات می توان گفت باربری ماموت بار یکی از بهترین باربری های سبک بار کشور است که بیش از 64000 راننده فعال در سامانه باربری خود دارد که در هر ساعت از شبانه روز و همه ایام هفته آماده دریافت و حمل بار به سرتاسر کشور می باشند .

اگر یک بار ماموت بار را انتخاب کنید دیگر برای سبک بار باربری دیگری را انتخاب نخواهید کرد . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید .

مقالات مرتبط :

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ماموت بار

تازه ترین مقالات