پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار
شماره باربری نیسان تهران ماموت بار

شماره باربری نیسان تهران

اگر به دنبال شماره باربری نیسان تهران هستید تا به شهرها و شهرستانهای دیگر کشور ارسال بار داشته باشید ، ماموت بار یکی از باربری هایی که دسترسی زیادی به نیسان بار و وانت بار در تهران دارد . این باربری در تمام مراکز استانها نمایندگی فعال دارد و این یعنی دسترسی دائم و همیشگی به خودروی باری .

دفتر مرکزی ماموت بار در شهر تهران واقع شده است پس اگر در شهر تهران ساکن هستید و قصد ارسال بار و یا اثاثیه منزل با نیسان بار و وانت بار به شهرهای دیگر کشور دارید تنها کافیست با شماره 02152901 تماس بگیرید .

باربری ماموت بار چه خدماتی ارائه می دهد ؟

باربری ماموت بار به صورت اختصاصی در زمینه باربری سبک بار به ارائه خدمات مشغول است و این کار را با نیسان بار و وانت بارهای بین شهری انجام می دهد .

از آنجا که کرایه حمل نیسان بار در مقایسه با خودروهای بزرگتری نظیر خاور و کامیون به مراتب کمتر است مشتریان استقبال بیشتری از این خودروی باری دارند و گاها ترجیح می دهند که با استفاده از دو یا سه خودروی نیسان بار به حمل بار خود اقدام کنند .

در اینجا شما را با خدماتی که باربری ماموت بار انجام می دهد آشنا خواهیم کرد :

  • حمل بار و اثاثیه با وانت بار و نیسان بار بین شهری
  • صدور بارنامه معتبر و آنلاین برای کلیه بارها
  • بیمه کردن بارها و صدور بارنامه معتبر به درخواست مشتریان
  • پاسخگویی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل
  • پشتیبانی از بارها تا رسیدن به مقصد به صورت شبانه روزی
  • اعزام کارگر بسته بندی به محل به درخواست مشتری
  •  

پیشنهاد می شود مطالعه مقاله استفاده از نیسان بار برون شهری چه مزایایی دارد ؟ را از دست ندهید . 

شماره باربری نیسان تهران - انواع خدمات ماموت بار

شماره باربری نیسان تهران

از آنجا که شرکتهای باربری زیادی به ارائه خدمات باربری در تهران اشتغال دارند ولی اعتماد کردن و سپردن بار به آنها بدون تحقیق کار درستی نیست . شما قبل از ارسال بار باید به معتبر بودن باربری اطمینان پیدا کنید .

از عمر باربری ماموت بار بیش از دو دهه می گذرد و در این مدت 28 نمایندگی فعال در سرتاسر کشور توسط ماموت بار دایر شده است . در سامانه حمل بار ماموت بار بیش از 60 هزار راننده عضو هستند که به محض اعلام بار آماده دریافت بار می باشند .

پس در باربری ماموت بار به محض تماس می توانید با توجه به بعد مسافت در کمتر از یک ساعت ماشین باربری را درب منزل یا محل کار خود داشته باشید .

رضایت مشتریان همواره برای ماموت بار از اهمیت بالایی برخوردار بوده و هست و در این راستا مبلغ کرایه حمل در ماموت بار در مقایسه با سایر باربری ها پایین تر است .

شماره باربری نیسان تهران 02152901 می باشد و در قسمت تماس با ما در سایت می توانید شماره تلفن نمایندگی های باربری ماموت بار را ببینید .

پس در هر شهری از کشور که هستید می توانید با شماره دفتر مرکزی و یا نزدیکترین نمایندگی به شهر خود تماس گرفته و درخواست خودروی باربری نمایید .

پیشنهاد می کنیم مقاله حمل خرده بار با نیسان بار را مطالعه کنید . 

شماره باربری نیسان تهران - نیسان بار تهران

باربری ماموت بار ؛ انتخابش کن هر بار

باربری ماموت بار با کرایه حمل منصفانه ، خدمات دهی سریع و با کیفیت ، پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته ، صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر و … روز به روز بر مشتریان راضی خود افزوده است . 

اگر برای اولین بار با این باربری تماس بگیرید و خدمات باربری دریافت نمایید مطمئنا برای دفعات بعد نیز مشتری همین باربری خواهید شد . باربری ماموت بار انتخابش کن هر بار .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات باربری بین شهری با دفتر مرکزی باربری تماس بگیرید .

مقالات مرتبط :

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *