پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار

شماره باربری وانت بار رشت

شماره باربری وانت بار رشت موضوع این مقاله است که باربری ماموت بار شما را به مطالعه آن دعوت می نماید .

شهر رشت که مرکز استان گیلان و در مجاورت دریای خزر است یکی از زیباترین شهرهای ایران محسوب می شود و طبیعت و جنگل و دریا همه ساله گردشگران زیادی را به سمت این شهر می کشاند .

شهر رشت در زمینه کشت برنج ، چای و مرکبات در کشور شهرت دارد و بسیاری از این محصولات نه تنها در ایران بلکه در کشورهای دیگر نیز بازار خوبی دارد .

صید آبزیان و پرندگان نیز در این شهر توسط بسیاری از افراد انجام می شود و همچنین کارخانه چوب و فولاد در اطراف رشت واقع شده که کارگران بسیاری در آن مشغول به کار هستند .

در کل شهر رشت شهری پویا و فعال است که علاوه بر ساکنان آن تعداد زیادی گردشگر در آن رفت و آمد می کنند . باربری در شهر رشت توسط انواع خودروها انجام می شود ولی سبک بارها نظیر وانت نیسان و وانت پیکان بیشترین سهم باربری را در این شهر دارا می باشند .

پیشنهاد می کنیم مقاله باربری نیسان بار رشت را مطالعه نمایید . 

شماره باربری وانت بار رشت - وانت بار رشت

شماره باربری وانت بار رشت

شهر رشت یکی از شهرهایی است که ماموت بار در آن شعبه فعال دارد . باربری ماموت بار دارای 40 شعبه در مراکز استانها در سرتاسر کشور می باشد و ارائه خدمات باربری نیسان بار و وانت بار را در آنها انجام می دهد . شماره باربری وانت بار رشت 01332133767 و 09112957582 می باشد .

اگر در شهر رشت یا دیگر شهرهای استان گیلان زندگی می کنید و برای حمل بار به هر نقطه ای از کشور نیاز به خودروی باری نیسان و وانت دارید می توانید با ماموت بار تماس گرفته و بار خود را با اطمینان به این باربری بسپارید .

مقاله پیشنهادی : نرخ کرایه نیسان 1402

شماره باربری وانت بار رشت - باربری رشت به تهران

باربری وانت بار رشت به تهران

شهر تهران به دلیل وسعت ، جمعیت و پایتخت بودن از اهمیت زیادی برخوردار است و برای همه شهرهای کشور بازار مصرف بسیار مناسبی برای انواع محصولات کشاورزی ، دامپروری ، صنعتی ، تولیدی و … می باشد .

همانطور که در بالا به آن اشاره شد شهر رشت از نظر تولیدات کشاورزی ، دامی ، صنعتی و … در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد و مازاد بر مصرف این شهر به دیگر شهرها از جمله تهران ارسال می شود .

در فصول برداشت محصول جاده های رشت به تهران مملو از خودروهای نیسان بار که در حال حمل کردن انواع بار خصوصا محصولات کشاورزی و باغی است .

مطالعه بیشتر : نرخ کرایه وانت بار براساس کیلومتر 1402 

شماره باربری وانت بار رشت - مزیت های حمل بار با وانت

مزیت های حمل بار با وانت بار در رشت

  • قیمت کرایه مناسب
  • وفور وانت بار و نیسان بار در شهر رشت
  • بدون محدودیت های ترافیکی همچون خودروهای سنگین
  • قابلیت حمل بار در نیسان بار تا 2 تن و در پیکان وانت تا 1 تن
  • مصرف سوخت و هزینه استهلاک کمتر در مقایسه با ماشین های سنگین
  • و …

باربری ماموت بار

باربری ماموت بار با ناوگان 65000 عضوی خود بصورت شبانه روزی و در همه ایام سال آماده ارائه خدمات باربری با نیسان بار و وانت بار به هموطنان عزیز می باشد .

اپراتورهای ماموت بار نیز بی وقفه و بدون تعطیلی در شیفت های کاری بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی ، ثبت سفارش باربری ، صدور بارنامه و بیمه نامه ، راهنمایی و مشاوره در خصوص دریافت خدمات باربری ، پشتیبانی و پیگیری بارها تا رسیدن به مقصد می باشند .

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *