پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار
باربری-نیسان-بار-تبریز-ماموت-بار

باربری نیسان بار تبریز

باربری نیسان بار تبریز، شامل باربری های موجود در داخل شهر آذری زبان تبریز می شود. وجود انواع بار اعم از محصولات کشاورزی، صنایع دستی، محصولات صنعتی و دیگر تولیدات این شهر که کارآفرینان خوش ذوق تبریزی تمایل دارند تا آنها را به دست تمام هم وطن های سراسر کشور برسانند، باعث شده تا باربری تبریز به یکی از مشاغل پر رونق تبدیل شود و افراد زیادی، روی به ایجاد باربری تبریز کرده و در این حوضه شروع به فعالیت کنند.

این اقدام افراد باعث شده تا مردمان و صاحبان تولیدی ها گزینه های زیادی را برای انتخاب و سپردن بار خود به آن ها داشته باشند، اما تولید کنندگان و ساکنین شهر خوش آب و هوای تبریز به دنبال پیدا کردن باربری مطمئن در شهر خود هستند، تا با خیالی آسوده بتوانند بار خود را در اختیار آنها قرار دهند و از خدمات آنها بهره مند شوند.

شماره تماس باربری نیسان بار تبریز

04144236978   و    09142406369

یکی از باربری هایی که از مبدا تبریز به شهرستان های سراسر کشور توانسته است به موفقیت هایی بزرگ برسد باربری نیسان بار تبریز ماموت بار بوده است که با توجه به سابقه 30 ساله خود همیشه گزینه اول برای اعتماد بین باربری های موجود در شهر تبریز بوده و همچنان پس از 30 سال بدون کوچک ترین کم و کاستی به کار خود ادامه داده و جزء برترین باربری تبریز قرار گرفته است.

باربری نیسان بار تبریز ماموت بار از ماشین های سبک مانند پیکان وانت، نیسان وانت، تا سنگین ترین ماشین ها مانند 911، خاور، تک، جفت و سایر ماشین های باربری را در ناوگان حمل و نقل خود قرار داده تا در هر زمان و تحت هر شرایطی آماده خدمت رسانی به مردمان مهمان نواز و خون گرم تبریزی باشد و خود را جزء دسته کامل ترین باربری قرار دهد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله انواع ماشین های باری را مطالعه کنید.

شهر تبریز با شهر های کوچک زیادی هم جوار است مانند سردرود، صوفیان، مرند و دیگر شهر های اطراف تبریز که در صورت نیاز به ماشین در این شهر ها مجبور هستید از ماشین های تبریز استفاده کنید، که ممکن است با شما فاصله های طولانی داشته باشند که در این صورت مجبور به پرداخت کرایه ای بالاتر خواهید بود، اما در صورتی که از خدمات ماموت بار استفاده کنید میتوانید نزدیک ترین ماشین به محل بارگیری را رزرو کرده تا هم در زمان بارگیری و هم هزینه جا به جایی صرفه جویی شود و این ویژگی تنها به دلیل سابقه و تعداد 70 هزار نفری رانندگان فعال باربری نیسان بار تبریز ماموت بار است اما در نظر داشته باشید که این شرایط تنها در حالتی است که از ماشین های نیسان بار ماموت بار استفاده کنید.

برای ماشین های سنگین مانند 911، خاور های روباز و مسقف، و دیگر ماشین های سنگین میتوانید از ماشین های برگشتی ما که در پایانه تبریز مستقر هستند استفاده کنید و در هزینه های حمل کالا صرفه جویی کرده و از خدمات ما استفاده کنید.

 

 

 

باربری نیسان بار تبریز ماموت بار

 

باربری تبریز به تهران

 

باربری تبریز به تهران به دلیل نیاز ساکنین تهران به محصولات تولید شده در تبریز از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از مسیر هایی که به صورت مداوم در باربری تبریز استفاده می شود مسیر تبریز به تهران است که با تاسیس اتوبان مسیر تبریز به تهران برابر با 617 کیلومتر شده است که این مسیر برای ماشین های سواری با سرعت حدود 100 کیلومتر بر ساعت برابر با زمانی به اندازه 6 الی 7 ساعت است که برای ماشین های سنگین باربری این ساعت افزایش پیدا میکند.

برای دریافت زود تر بار در تهران میتوانید از ماشین های نیسان باربری نیسان بار تبریز حمل و نقل ماموت بار برای باربری تبریز به تهران استفاده کنید، زیرا که ماشین های نیسان نزدیک ترین سرعت را به ماشین های سواری دارند.

ولی با این حال باید انتظار مدت زمانی 10 ساعته برای دریافت بار در مقصد خود ، تهران داشته باشید، این تفاوت زمانی به دلیل امنیت بار، وزن بار و محل دقیق بارگیری است. از جمله محل هایی که ارسال بار زیاد صورت میگیرد میتوان به شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی که اطراف شهر تبریز نیزاین شهرک های صنعتی پیدا میشوند اشاره کرد.

مانند شهرک صنعتی شهید سلیمی، رجایی، عالی نسب، بستان آباد و غیره که تعدادشان به حدود 35 شهرک صنعتی رسیده است که بیشتر این شهرک های صنعتی واقع در حومه شهر تبریز هستند و مابقی در شهر های اطراف تبریز هستند که این فاصله کرایه حمل بار را دست خوش تغییرات میکند.

 

 

باربری تبریز تریلی

 

یکی از ماشین هایی که در باربری نیسان بار تبریز به صورت روزانه جهت بارگیری هماهنگ میشود ماشین تریلی است که در میان باربری تبریز تریلی از محبوبیت خوبی برخوردار است، این محبوبیت نیز تنها به دلیل توانی بالا برای بارگیری است.

این ماشین تا وزن 22 تن توانایی بارگیری دارد که به شرکت های موجود در شهرک های صنعتی کمک میکند تا بار های سنگین خود را به وسیله این ماشین قدرتمند جا به جا کنند و از طول 12.2 متری و عرض 2.5 متری این ماشین که تا الان لقب بزرگ ترین ماشین جهت حمل کالا را گرفته نهایت بهره را ببرند.

باربری تبریز تریلی را در سه نوع اتاق لبه دار، ترانزیت و کفی ارائه میدهند، البته این نکته را در نظر داشته باشید که بسیاری از باربری های تبریز توانی ارائه خدمات تریلی تبریز را به دلیل کم بودن سابقه و تعداد ماشین های موجود ندارند.

اما باربری نیسان بار تبریز حمل و نقل ماموت بار با پشتوانه به سابقه طولانی و تعداد ماشین های موجود خود این اطمینان را به شما صاحبان مشاغل مختلف و مردمان مقیم شهر تبریز میدهد که در هر زمانی که اراده کنید ماشین تریلی با هر نوع اتاق که مدنظر دارید در اختیار شما قرار میگیرد و همچنین به دلیل اینکه باربری نیسان بار تبریز ماموت باراز ماشین های برگشتی داخل پایانه استفاده میکند میتوانید مناسب ترین قیمت ها را با ما تجربه کنید.

جهت ارتباط با باربری نیسان بار تبریز تماس بگیرید.

09142406369

 

باربری تریلی تبریز ماموت بار

 

 

باربری تبریز به اردبیل

 

اردبیل، از دیگر شهر های آذری زبان کشور محسوب میشود که مرکز استان اردبیل است و به دلیل نزدیک بودن به شهر های شمالی کشور باعث میشود تا باربری تبریز به اردبیل از اهمیت خاصی برخوردار باشد. از دیگر دلایل باربری تبریز به اردبیل میشود به نقل مکان کردن ساکنین شهر تبریز به اردبیل اشاره کرد که عموما توسط ماشین نیسان و یا خاور مسقف انجام میشود.

در صورتی که حجم بار کم باشد از ماشین های برگشتی نیسان، باربری نیسان بار تبریز ماموت بار میتوانید استفاده کنید که ظرفیت وزنی تا 2200 کیلوگرم را پشتیبانی میکند و ابعاد اتاق نیسان عبارت است از طول 2 متری و عرض 1.60 که این ابعاد نسبت به مابقی خودرو های وانت بار بزرگ تر محسوب شده و بارگیری را راحت تر میکند.

باربری نیسان بار تبریز ماشین های نیسان انواع مختلفی دارد مانند نیسان روباز، مسقف، دیزل، دوگانه دستی، دوگانه شرکتی و کفی مبلی که نیسان روباز بهترین گزینه برای باربری تبریز به اردبیل است اطلاعات تکمیلی درباره نیسان وانت در مقاله انواع وانت نیسان بار نوشته شده و در دسترس شما قرار گرفته است .

برای انتقال لوازم منزل در باربری تبریز نیز به طور متوسط از ماشین نیسان روزبار بیشتر استفاده میشود. ار آنجایی که شهر تبریز و سایر شهرستان های استان آذربایجان شرقی که در بیشتر ماه های سال بارندگی دارند، برای جلوگیری از خیس شدن بار خود میتوانید از چادر های ترانزیتی که همه ی رانندگان نیسان وانت ماموت بار دارند استفاده کنید.

 

باربری تبریز به زنجان

 

برای باربری تبریز به زنجان از انواع ماشین های ماموت بار برای حمل لوازم منزل و لوازم صنعتی خود میتوانید استفاده کنید که برای این مسافت ماشین های روباز و مسقف ما برای بارگیری آماده بود و از زمان درخواست شما برای ماشین تا زمانی که ماشین جهت بارگیری در محل مشخص شده حاضر باشد تنها 1 ساعت وقت لازم است ضمنا شما میتوانید با اپراتور های پشتیبانی تیم ماموت بار در تمام مراحل بارگیری، حمل و تخیله در ارتباط باشید و از مشاوره های رایگان ما جهت حمل بار استفاده کنید.

برای جبران خسارت های احتمالی وارده به بار، تیم ما با شرکت های معتبر بیمه همکاری های لازم را انجام داده تا در صورت نیاز شما، براساس ارزش کالا بیمه لحاظ شود و طبق کرایه درج شده در بارنامه پس از تحویل گرفتن بار در مقصد با راننده تسویه کنید.

 

 

باربری تبریز به شهرستان ماموت بار

 

 

بسته بندی لوازم منزل در تبریز

 

بسته بندی لوازم منزل یکی از مهم ترین بخش اسباب کشی است، درواقع از عوامل تایین کننده سالم رسیدن بار در مقصد به نوع بسته بندی و ماشین انتخاب شده بستگی دارد که نقش ماشین باربری در سالم تحویل گرفتن بار بیشتر است، زیرا هرچقدر هم که بسته بندی کالا به درستی انجام شود در صورت انتخاب نادرست ماشین نمی توان توقع سالم دریافت کردن بار در مقصد را داشت.

خوشبختانه باربری نیسان بار تبریز ماموت بار تماما این مشکل را با به کار گیری نیرو های خدماتی ماهر و با تجربه برطرف کرده است تا دیگر دغده ای به جهت حمل اثات منزل برای مردمان ساکن در تبریز باقی نماند و حتی برای انتخاب ماشین نیز بتوانند با مشاوران ما در ارتباط باشن و اسباب کشی با کمترین نگرانی و احتمال آسیب دیدگی بار داشته باشند.

از جمله ماشین هایی که در ارسال لوازم منزل استفاده میشود خاور های مسقف هستند که دارای تعدادی پتو و طناب برای مهار بار هستند و به دلیل داشتن سقف از نفوظ آب و خیس شدن بار جلوگیری میکنند و همچنین مانع گرما دیدن بار میشوند.

درصورت نیاز برای بسته بندی لوازم منزل میتوانید از نایلون های حباب دار و یا از انواع کارتن های موجود مانند کارتن موزی که نسبت به مابقی کارتن ها از استحکام بالاتری برخورداراست برای جلوگیری از ضربه دیدن وسایل استفاده کنید.

 

 

 

بسته بندی لوازم منزل در تبریز ماموت بار

مقالات مرتبط :

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *