باربری ماموت بار

دفتر مرکزی 02152901

پشتیبانی شهرستان 02152901111

درباره ما

درباره ما گروه حمل و نقل ماموت بار

گروه حمل و نقل ماموت بار، زیر مجموعه دپارتمان حمل و نقل آموت بار است که طی یک دهه اخیر با تمرکز بر بخش سبک بار کشور تا 2 تن توانسته با تکیه بر تجربه 40 ساله شرکت مادر، بزرگ‌ترین ناوگان سبک بار کشور را  ایجاد کند. در این مجموعه باربری رانندگان بسیاری ثبت نام و جذب شده اند که تاکنون این ناوگان به تعداد 64.000 راننده رسیده است. 

درواقع می توان بیان کرد که باربری ماموت بار با ایجاد بیش از 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و رانندگان فعال در سراسر ایران، به عنوان بزرگ ترین ناوگان نیسان بار کشور شناخته شده است که این امکان را برای متقاضیان حمل بار فراهم کرده هر کجای کشور که قرار داشته باشند، بتوانند از خدمات این باربری به صورت شبانه روزی استفاده کنند. لازم به ذکر است که پشتیبانی ماموت بار به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است. 

خدمات ماموت بار

باربری نیسان بار تهران به شهرستان

اطلاعات بیشتر

وانت بار بین شهری

اطلاعات بیشتر

باربری نیسان بار شهرستان به تهران

اطلاعات بیشتر

پایانه نیسان بار ماموت بار

اطلاعات بیشتر

برای استفاده از خدمات باربری ماموت بار کافی است با پشتیبانی تماس بگیرید و بعد از استعلام قیمت و اطلاع از نحوه باربری درخواست خود را ثبت کنید. این باربری با داشتن نیروهای با تجربه و متخصص همواره می کوشد که بهترین خدمات باربری را با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به شما مشتریان گرامی ارائه دهد. 

برای ارتباط با باربری ماموت بار می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس بگیرید یا اینکه با تماس با پشتیبانی دفتر مرکزی باربری اطلاعات لازم را کسب کنید. 

درباره ما باربری ماموت بار مربوط به سابقه و پیشینه فعالیت آن در زمینه حمل و نقل بین شهری است که شامل 20 سال سابقه فعالیت و ایجاد 34 نمایندگی در مراکز استان و 64000 راننده فعال در سراسر کشور می شود.