پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار
خرده بار چیست؟ با نیسان بار ماموت بار

خرده بار چیست؟

به انواع کالاهای سبک با حجم پایین که از ظرفیت یک ماشین باری کمتر است، خرده بار گفته می شود. برای حمل و ارسال چنین بارهایی می توانید از خدمات حمل خرده بار گروه حمل و نقل ماموت بار استفاده کنید تا با هزینه ای بسیار پایین تر حمل بار را انجام دهید. بسیاری از موسسات حمل و نقل فعال در سراسر کشور خدمات حمل خرده بار را ارائه می دهند و به صورت کلی روند حمل بارهای سبک به این صورت است که کالا به دست انباردارهای موسسه حمل و نقل می رسد و پس از آن طبق مقصدی که مشخص شده است، توسط ماشین های باربری حمل و ارسال می شود.

فرایند ارسال و حمل کالاهای کوچک نیازمند زمان بیشتری نسبت به استفاده از ماشین های دربست دارد و برای حمل خرده بار باید زمان بیشتری را درنظر بگیرید. از جمله ماشین های باری که برای حمل خرده بار استفاده می شود می توان به نیسان وانت، خاور، 911 و دیگر ماشین های موجود اشاره کرد که در صورت استفاده از نیسان وانت مدت زمان کمتری برای حمل بار نیاز است.

برای استفاده از خدمات باربری خرده بار در تمام کشور می توانید با دفتر مرکزی ماموت بار با شماره تلفن 02188520204 در تماس باشید یا از طریق لیست نمایندگی ماموت بار با نزدیک ترین نمایندگی ماموت بار با خود ارتباط برقرار کنید.

خرده بار تهران

تهران یکی از شهرهایی است که بیشترین ارسال خرده بار را به سراسر کشور دارد. در شهر تهران می توانید شاهد انواع باربری های کنار باری در منطقه شوش تهران باشید. در فرایند ارسال کالاهای سبک مجبور هستید تا خودتان بار را برای باربری ببرید که در بسیاری از موارد ممکن است تا حتی مجبور به استفاده از وانت های درون شهری باشید و باعث شود تا کرایه ای بیشتر پرداخت کنید.

در صورت استفاده از خدمات حمل خرده بار ماموت بار دیگر نیازی نیست تا کالا خود را به دست ما برسانید، بلکه این رانندگان ماموت بار هستند که خود را در مبدا حاضر و اقدام به بارگیری می کنند و در نهایت نیز طبق مقصدی که شما تایید کرده باشید، کالا تخلیه می شود. خرده بار تهران توسط وانت بار بین شهری صورت می گیرد که ماموت بار با داشتن 70 هزار راننده فعال نیسان وانت توانسته تا در تمامی مناطق تهران ارائه خدمات داشته باشد، همچنین به پوشش سراسری کل کشور دست پیدا کند.

برای استفاده از باربری و حمل بار از مبدا تهران پیشنهاد می شود تا مقاله باربری نیسان بار تهران را مطالعه کنید.

 

خرده بار چیست ؟

 

حمل خرده بار بین شهری کرج به شهرستان

کرج  از دیگر شهرهای پرجمعیت کشور است که همواره ارسال خرده بار از کرج اهمیت ویژه ای داشته است، به همین دلیل است که ماموت بار اقدام به تاسیس نمایندگی در این شهر کرده است تا به طور کامل نیاز به ارسال کالاهای سبک از کرج برطرف شود. برای حمل کنار باری از کرج می توانید با نمایندگی کرج ماموت بار با شماره تماس 09191934779 در ارتباط باشید.

حمل خرده بار با نیسان بار

حمل خرده بار توسط نیسان بار  یکی از مناسب ترین راه های حمل بارهای سبک و کم حجم است؛ زیرا  وانت نیسان جزء سریع ترین ماشین های بار است که می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن بار را در مقصد تحویل دهد. حمل و نقل ماموت بار با داشتن بزرگ ترین پایانه نیسان بار تهران به شهرستان توانسته تا به صورت شبانه روزی و در هر ساعتی باربری با نیسان بار را برای شما مشتریان گرامی انجام دهد. در این باربری نیاز به استفاده از نیسان بار به صورت دربستی نخواهد بود و تنها هزینه حمل کالا از متقاضیان حمل خرده بار دریافت می شود.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی درباره وانت نیسان می توانید به پایانه نیسان بار مراجعه کنید.

 

خرده بار چیست ؟

 

شماره تلفن باربری خرده بار

برای استفاده از خدمات خرده بار در سراسر کشور باید ابتدا موسسه و باربری که در شهر شما خدمات ارائه میدهد را پیدا کنید و با برقراری تماس بار خود را ارسال کنید. برای استفاده از خدمات حمل خرده بار در سراسر کشور می توانید با نزدیک ترین نمایندگی ماموت بار در تماس باشید و یا از طریق پشتیبانی اعلام بار کنید. سپس در کمتر از یک ساعت منتظر وانت بار متناسب با وزن و حجم بار خود شوید.

جمع بندی

در صورتی که وزن باری کمتر از ظرفیت ماشین های باری دارید، بهترین راه حمل کالا، ارسال آن به صورت کنارباری است؛ اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که مدت زمان بیشتری نیاز است و از امنیت کمتری نسبت حمل بار دربست برخوردار است. برای استفاده از خدمات حمل خرده بار ماموت بار می توانید با پشتیبانی این مجموعه باربری تماس حاصل فرمایید.

برای حمل بارهای سنگین در سراسر کشور نیز می توانید به سایت آموت بار مراجعه فرمایید.

مقالات مرتبط :

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *