پشتیبانی شهرستان 02152901

دفتر مرکزی 02186122565

باربری ماموت بار
خرده بار چیست ؟

خرده بار چیست ؟

به انواع کالا های سبک با حجم پایین که از ظرفیت یک ماشین باری کمتر است خرده بار گفته میشود ، برای حمل و ارسال چنین بار هایی میتواند از خدمات حمل خرده بار استفاده کنید تا با هزینه ای بسیار پایین تر  حمل بار را انجام دهید.

بسیاری از موسسات حمل و نقل فعال در سراسر کشور خدمات حمل خرده بار را ارائه میدهند و به صورت کلی روند حمل بار های سبک به این صورت است که کالا به دست انبار دار های موسسه حمل و نقل میرسد و پس از آن طبق مقصدی که مشخص شده است، توسط ماشین های باربری حمل و ارسال میشود.

فرایند ارسال و حمل کالا های کوچک نیازمند زمان بیشتری نسبت به استفاده از ماشین های دربست دارد و برای حمل خرده بار باید زمان بیشتری را درنظر بگیرید.

از جمله ماشین های باری که برای حمل خرده بار استفاده میشود میتوان به نیسان وانت ، خاور ، 911 و دیگر ماشین های موجود اشاره کرد که در صورت استفاده از نیسان وانت مدت زمان کمتری برای حمل بار نیاز است.

برای استفاده از خدمات باربری خرده بار در تمام کشور میتوانید با دفتر مرکزی ماموت بار با شماره تلفن 02188520204 در تماس باشید و یا از طریق لیست نمایندگی ماموت بار با نزدیک ترین نمایندگی ماموت بار با خود ارتباط برقرار کنید.

خرده بار تهران

تهران یکی از شهر هایی است که بیشترین ارسال خرده بار را به سراسر کشور دارد. در شهر تهران میتوانید شاهد انواع باربری های کنار باری در منطقه شوش تهران باشید.

در فرایند ارسال کالا های سبک مجبور هستید تا خودتان بار را برای باربری ببرید که در بسیاری از موارد ممکن است تا حتی مجبور به استفاده از وانت های درون شهری باشید و باعث شود تا کرایه ای بیشتر پرداخت کنید.

در صورت استفاده از خدمات حمل خرده بار ماموت بار دیگر نیازی نیست تا کالا خود را به دست ما برسانید بلکه این رانندگان ماموت بار هستند که خود را در مبدا حاضر و اقدام به بارگیری میکنند و در نهایت نیز طبق مقصدی که شما تایین کرده باشید کالا تخلیه میشود.

خرده بار تهران توسط نیسان وانت موجود در تهران صورت میگیرد که ماموت بار با داشتن 70 هزار راننده فعال نیسان وانت توانسته تا در تمامی مناطق تهران ارائه خدمات داشته باشد و همچنین به پوشش سراسری کل کشور دست پیدا کند.

برای استفاده از باربری و حمل بار از مبدا تهران پیشنهاد میشود تا مقاله باربری تهران ماموت بار را مطالعه کنید.

 

خرده بار چیست ؟

 

ارسال خرده بار از کرج

کرج نیز از دیگر شهر های پر جمعیت کشور است که همواره ارسال خرده بار از کرج اهمیت ویژه ای داشته است، به همین دلیل است که ماموت بار اقدام به تاسیس نمایندگی در این شهر کرده است تا به طور کامل نیاز به ارسال کالا های سبک از کرج برطرف شود.

برای حمل کنار باری از کرج میتوانید با نمایندگی کرج ماموت بار با شماره تماس 09191934779 در ارتباط باشید.

حمل خرده بار توسط نیسان وانت

حمل خرده بار توسط نیسان وانت یکی از مناسب ترین راه های حمل بار های سبک و کم حجم است زیرا نیسان وانت جزء سریع ترین ماشین های بار است که میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن بار را در مقصد تحویل دهد.

حمل و نقل ماموت بار با داشتن بزرگترین ناوگان نیسان بار سراسر کشور توانسته تا به صورت شبانه روزی و در هر ساعتی ماشین نیسان وانت را در اختیار شما قرار دهد.

بسیاری از موسسات ترابری به دلیل نداشتن تعداد کافی رانندگان نیسان وانت از ناوگان نیسان بار ماموت بار استفاده میکنند.

همچنین برای دریافت اطلاعات تکمیلی درباره نیسان وانت میتوانید به صفحه پایانه نیسان بار ماموت بار مراجعه کنید.

 

خرده بار چیست ؟

 

شماره تلفن باربری خرده بار

برای استفاده از خدمات خرده بار در سراسر کشور میبایست ابتدا موسسه و باربری که در شهر شما خدمات ارائه میدهد را پیدا کنید و با برقراری تماس بار خود را ارسال کنید.

برای استفاده از خدمات حمل خرده بار در سراسر کشور میتوانید با نزدیک ترین نمایندگی ماموت بار با خود در تماس باشید و یا از طریق شماره 09191934779 کالای خود را ارسال کنید.

جمع بندی

در صورتی که وزن باری کمتر از ظرفیت ماشین های باری دارید بهترین راه حمل کالا، ارسال آن به صورت کنار باری است اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که مدت زمان بیشتری نیاز است و از امنیت کمتری نسبت حمل بار دربست برخوردار است.

برای استفاده از خدمات حمل خرده با شماره تلفن 02188520204 تماس حاصل فرمایید.

برای حمل بار های سنگین در سراسر کشور نیز میتوانید به سایت آموت بار مراجعه فرمایید.

مقالات مرتبط :

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *